Dy shqiptaret vene ne rresht togen greke, terbim ne Greqi | ABC News Albania

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:grgone.info
#abcnews #abcnewsalbania

Σχόλια 

 1. Vyzas

  Vyzas

  Πριν 17 ημέρες

  Fuck fasism,,, wherever it comes from

 2. gilbert kasnija

  gilbert kasnija

  Πριν 28 ημέρες

  BRAVO STERNIPAT E SKENDERBEUT DHE TE ALI PASHE TEPELENES BRAVO!!

 3. Alboz Tr

  Alboz Tr

  Πριν μήνα

  Ca bravo karrin thoni mer se lat nam? Bravo shqipe shqipen po e shqyjn politikanet ska buk me ngron rrota karri komentues qe jeni dele gjith jeten ju qifsha rropt tgjithve beni tifo per shqiprin kur lu futboll ose kur ndodh ndo nje budallik si ky per sa i perket ktyre dy legenave na flliqen emrin qe bojn kshu budalliqesh kalamojn kushedi ku kan kantandis tani

 4. Nazmi Nafii

  Nazmi Nafii

  Πριν μήνα

  Te paketën vendosë masek more çun , tash te pret gjyqi ushtarak ,keqpërdorim i udhëzimit ligjorë

 5. Harry Ferguson

  Harry Ferguson

  Πριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍😍😍

 6. Kim, Gaxha

  Kim, Gaxha

  Πριν μήνα

  Po iki mor laluct e mutit, se greku ju shkerdhen per dit, 👎👎👎👎

 7. Tiku 333

  Tiku 333

  Πριν μήνα

  Po ca bravo i thoni ketyre .keta jan ca kokrra spiunash qe i perdor greku keta kan ber nje betim per tu futur ushtar per cfar per te marr pasaporten gr .e tani na bojne nje video qe tregojne qe jan shqipetar por gabimisht ndodhen ne ushtrin greke .🤦‍♂️ ja kshu tallet greku me ne se dalin ca qyrrash si puna ketyne e na bojne si patrijot .ne kemi qen dhe jemi dhe do mbetemi popull servil .

 8. Zamir Krasniqi

  Zamir Krasniqi

  Πριν μήνα

  Kjo. Duhet. Nderimi. Më. I. Madh. Zoti. Është. I. Madh.

 9. Zamir Krasniqi

  Zamir Krasniqi

  Πριν μήνα

  Kjo. Është e. Drejta. Cfar. Ndolli. Kush. I. Jep. Drejtime. Kur. Një. Tradit. Gjithmon. Është. E. Drejta. Vitet. Shkojn. Por. Ilirjaner. Jan. Kudo.

 10. gazidede mariglen

  gazidede mariglen

  Πριν μήνα

  Rrespekte shqipe

 11. Erblin King11

  Erblin King11

  Πριν μήνα

  GREECE IS. .ALBANIAN COUNTRY..🇦🇱💪✅🇦🇱

  • Erblin King11

   Erblin King11

   Πριν 29 ημέρες

   @ΕΛΛΑΣ 1821 grecce is for ever albania

 12. Bru Vlora

  Bru Vlora

  Πριν μήνα

  Me ushtaret shqiptar ne greqi, po' perseritet histori e skenderbeut me turqin 🤣

 13. marsel marsel

  marsel marsel

  Πριν μήνα

  Μπραβο

 14. NE PRITJE TESEVERTETES

  NE PRITJE TESEVERTETES

  Πριν μήνα

  PSE PO KENAQENI A NUK E DINI TE HERNJOT KOMBETAR TE GREKUT JAN SHQIPETAR.......PO TE MOS ISHIN ARVANITESIN NUK KISHIN BA SHTET... SHQIPETARET JAN E MIRA E TE HUJVE , E ZEZA E VEDIT👌🌻

 15. Albanian'R00t

  Albanian'R00t

  Πριν μήνα

  Mark Boçari i ri i greqis 🇦🇱

 16. Mario Reno

  Mario Reno

  Πριν μήνα

  Futini në rresht dhe u mësoni shqip pederasteve që ta dinë kush janë shqiptarët.

 17. Albania Albania

  Albania Albania

  Πριν μήνα

  ma knaqet pz ju rujt zoti shqipe🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 18. Pjetergjokaj Aleksander

  Pjetergjokaj Aleksander

  Πριν μήνα

  Toga e shqiptarve qe po Marrin pashaporten greke 🤣🤣🤣 shtet I pushter Ky joni as buken njom sna e lan me e hanger ne vendin ton pastaj thon pse ikni

 19. Tonny Io

  Tonny Io

  Πριν μήνα

  Bravo bravo bravo 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱💓💓💓💓💓

 20. Lefter Laci

  Lefter Laci

  Πριν μήνα

  Te qifsha greket , rrace pa prejrdhje

 21. Xheni Bali

  Xheni Bali

  Πριν μήνα

  Ahahahahhaaha hec aty shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅👏👏

 22. United Kindom

  United Kindom

  Πριν μήνα

  Kto jan shqiptar jo si disa laskara shqiptar qe bojn ma grek se grek

 23. United Kindom

  United Kindom

  Πριν μήνα

  Qijini fisin grekve ne goj qijuni grat se vdesin me ja u qi shqiptart

 24. martin dumi

  martin dumi

  Πριν μήνα

  Bravo ju thoni ju cunave po cunat aty u riten me ate edukat I Duan pashaportat cunat apo te rinin ne shqipri e te vuanin prandaj Mos gjykoni kshu se gr ose vendet e huaja na Ben njeres ne shqiptarve si na leku e nga te gjitha nuk I Lan kta cuna sic I Le Berisha me shok PA buk e dergojn femijet e Tyre ne shkollat me te Mira, e po shqiptaret greku I beri me Vila e me lek e ta Ken per turp cunat se Kan prindrit ktej dhe ju jep dhe I ndimon greku keq Mir o shqiptar

 25. HELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ

  HELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ

  Πριν μήνα

  Μια ζωή από κατω μας θα είστε ρε ζώα ότι και να κάνετε.Πια Αλβανία και ποιοι Αλβανοί;;Άμα επέμβουμε στρατιωτικά σας φτάνουμε γαμιοντας μέχρι τα Τίρανα

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/lNx5npduZded2n0/b-nteo

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/rNRriWCQZsdwsIU/b-nteo

 26. Jetiona Bendo

  Jetiona Bendo

  Πριν μήνα

  Ska Shqipetar qe nuk behet krenar kur shikon flamurin shqipetar ne gdo shtet te botes , ose kur tingellon muzika jone ku do. Por jo dhe keshtu o vellezer te dashur se jemi dhe ne nga ata qe jetojne ne greqi dhe nuk na pelqen me von kur gdo krim qe behet ose dicka e pa ligshme degjohen se ka qen shqipetar . Dhe pastaj pyesim veten perse nuk na duan?! Nuk me intereson te me duan njerez e tj se sa shqipetarit! Por mendoni para se te veproni. Ne vend qe ta ngrejm vendin tone sa me larte neve e ulim akoma dhe me posht. Nuk mbroj asnji dhe mos ma merni per keq , le te vejm dhe njiher mendjen para patriotismit se per ate pun edhe un jam fanatike per atdheun tim por me qellime te mira gjithmone!

 27. Ernest Hamitaj

  Ernest Hamitaj

  Πριν μήνα

  Gjak original ilir

 28. Chris Kiustenoglou

  Chris Kiustenoglou

  Πριν μήνα

  I don’t know if the commanders use Vaseline for the 2 Albanians After that

 29. Spark

  Spark

  Πριν μήνα

  Bravo

  • Spark

   Spark

   Πριν 29 ημέρες

   @ΕΛΛΑΣ 1821 that's all in Greek, and I don't understand nor read Greek.

 30. Altin Lleshi

  Altin Lleshi

  Πριν μήνα

  👍👍👍🇦🇱

 31. SHQYPTAR Albania

  SHQYPTAR Albania

  Πριν μήνα

  Heee mor portale leshi ...shqiptaret ven ne rresht greket..😂😂😂 hikni mor analfabet futni naj tas groshe...qelbesira vetem budlliqe shkruani...

 32. Mrtangu Tangu

  Mrtangu Tangu

  Πριν μήνα

  Ju ruajt Zoti dhe mos e harroni shqiperin Vllezer

 33. Rushdie Shehi

  Rushdie Shehi

  Πριν μήνα

  Bravo cuna

 34. Englis Husha

  Englis Husha

  Πριν μήνα

  Ju lumt kari

 35. Pellasg the Greeks

  Pellasg the Greeks

  Πριν μήνα

  Me kete video qe bete i zgjuat nga gjumi Greket u treguat qe mos te ken me besim te shqiptaret se jane te pabese

  • Teemo

   Teemo

   Πριν μήνα

   Albanian commanders in Greek army 👍🇦🇱

  • Teemo

   Teemo

   Πριν μήνα

   Greece 1821 with 1000 fake accounts. Change your name. Pellasg are Albanian tribe ;) 🦅🇦🇱🦅

 36. Muhammed Ali Berberi

  Muhammed Ali Berberi

  Πριν μήνα

  Ju lumte dhe hallall e paci qe jeni shiptare

 37. Dritan Çeka

  Dritan Çeka

  Πριν μήνα

  Vetem per diçka me vjen keq qe do ti keqtrajtojne derisa te lirohen nga ushtria per asigje tjeter....

 38. Al Pekato

  Al Pekato

  Πριν μήνα

  Shum prej femijeve tane u linden aty u rriten Greqia esht atdheu i tyre Greqia na ndimoj teritim keta femije ti shkollojm si gjith femijet grek ne nuk munt te beemi bukshkelur te shajm e te urrejm grekun ne jemi shqipar por duet te respektojm dhe Greqin qe na shtriu doren dhe na ndimoj pavarsisht politikave te koherave

 39. kolim jone

  kolim jone

  Πριν μήνα

  Bravo ju qofte shqipe 🇽🇰🇦🇱👏

 40. ela panxhi

  ela panxhi

  Πριν μήνα

  cuna shqiptar ,cuna grek ,,,,njerez jemi te gjithe ,pse keto paragjykime

 41. GERTI HASA

  GERTI HASA

  Πριν μήνα

  Lat nam dhe ju mediat do I fusni ne burg cunat per shaka qe ben e bet legjende

 42. Fjorela Sula

  Fjorela Sula

  Πριν μήνα

  Mu be zëmrra mal

 43. Pellasg the Greek's

  Pellasg the Greek's

  Πριν μήνα

  Sa gje te mire i keni bere Greqise dhe Grekeve me kete video nuk e keni idene o cuna i zgjuat nga gjumi dhe qe here tjeter mos te ken besim te shqiptaret tani e pane njehere e mire sa te pabese jane shqiptaret

  • Mario Reno

   Mario Reno

   Πριν μήνα

   Tani ja fute pordhës kot.

  • Amanda Merlo

   Amanda Merlo

   Πριν μήνα

   Çfarë bene për mos të pasur besim dhe pse janë të pabesë, një gjë e tillë është shumë normale në një shtet evropian pa asnjë paragjykim, po një primitiv si ty qe mendon si grek i duket pabesi.

  • Pellasg the Greeks

   Pellasg the Greeks

   Πριν μήνα

   @kolim jone Now Albanians cry because doit klisma Greek klisma xaxaxaxa

  • Pellasg the Greek's

   Pellasg the Greek's

   Πριν μήνα

   @kolim jone Albanians cry now let becuarfule next time and i am Greek not Turkalbanian

  • kolim jone

   kolim jone

   Πριν μήνα

   I think AlbaniansI want to cry again just be very careful my Albanian friends

 44. Altea Pepmarku

  Altea Pepmarku

  Πριν μήνα

  Bravo ju qofte shqipe 🇽🇰🇦🇱👏

 45. Batjar Demaj

  Batjar Demaj

  Πριν μήνα

  Të komentosh në mënyrë cinike është shumë gabim të komentosh për përgatitjen elart që kanë shqiptarët është një meritë

 46. Tony Campioni

  Tony Campioni

  Πριν μήνα

  Do kish qen me bukur po tu kishit dhen urdher te merrnin armet dhe te vrisnin njeritjetrin se na kan car karin kta greket

 47. Aleksander Prenga

  Aleksander Prenga

  Πριν μήνα

  Bravo ju qoft o Djemt e shqipnis

 48. KRAM Pigneto

  KRAM Pigneto

  Πριν μήνα

  Hidhni ne kanal marrsh 1 - 2 - 1 2 te gjithe 💪💪💪💪

 49. bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  Πριν μήνα

  💪💪

 50. Adrian Illyrian

  Adrian Illyrian

  Πριν μήνα

  Hahaha stratiotet shqiptare ndodhen kudo

 51. Halil Celaj

  Halil Celaj

  Πριν μήνα

  Kombin Shqiptare dy grupa njerzish ma anti kombetare shkatrruan kombin Sgqiptare.Politikanet qeveritare dhe hoxhallaret me xhsmija.Anti Shqiotarizmi i njerzve ma anti Shqiptare qe jsne hixhallaret. E tradhtia e tyre kafilluar qe ate dite kur barbaret e zes Otomano mongolet pushtuan kombin Shqiptar.Qe cdo fatkeqesi mjerim ka ardhe nepermjet te 97% te hoxhallarve me xhamija.Se Shqiptari eshte ipa ndalur me mbrojte vatanin e vete .Por hoxhalkaret me xhamija q qeveritaret e shkatrruan Kombin Shqiptare..

  • Halil Celaj

   Halil Celaj

   Πριν μήνα

   @bcvbb hyui ,!!Nandn ta qifshin krejte bota me gjith gjuhen qe ke shkrujte ,shkruaj Shqip e nane wire.Se po moste kishin wene hasmot e kombit Shqiptsre hoxhallarrt dhe qeveritaret .Kurr skishin mujte me pushtia as me coptua kombin shqiptare.

  • bcvbb hyui

   bcvbb hyui

   Πριν μήνα

   πλάκα κάνουν τα παιδιά σιγά πρέπει να ρθω αλβανοί μαζί ζούνε τρώμε πίνουμε έχουν παντρευτεί μαζί αλβανοί έλληνας μην κάνετε έτσι μία ράτσα είμαστε όλοι

 52. Tony Selmanah

  Tony Selmanah

  Πριν μήνα

  Hajde ju lumte bijte e shqipes, rrofshi sa malet o niperit e Kastriotit

 53. Melsen Arapaj

  Melsen Arapaj

  Πριν μήνα

  Me rr të fortë o njësh😂😂🙏🙏🙏🇦🇱👁️

 54. Pavli Kosta

  Pavli Kosta

  Πριν μήνα

  Mbetem si ne kohe te Turqise , Ushtare dhe komandate te zote , per Perandorine e Osmane ,heronj te Greqise, ,luftetare ne ushtri te e Mali te Zi, Serbise, Bullgarise, ne garden e ne garden e Rumanise dhe drejtues te Moldavise. Sepse atehere nuk patur as shtet shqiptar as ushtrine tone , aq me keq sot, nuk kemi as ushtri shqiptare , e cila duhet te perbehej nga oficere dhe ushtare nga te gjitha trojet e Shqiptarise ! !✊

 55. HitmanGTARP

  HitmanGTARP

  Πριν μήνα

  Fuck grecce 🖕🖕

 56. HitmanGTARP

  HitmanGTARP

  Πριν μήνα

  Hallall ja u boft zoti o cuna 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 57. Chris Kiustenoglou

  Chris Kiustenoglou

  Πριν μήνα

  I think AlbaniansI want to cry again just be very careful my Albanian friends

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/3peUr5KekbZuwKM/b-nteo

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/tcWRiGGjocV_0ps/b-nteo

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/rNRriWCQZsdwsIU/b-nteo

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/rqioel2kdqWdq40/b-nteo

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/s7CFZXiIesp7xoE/b-nteo

 58. Toni Montana

  Toni Montana

  Πριν μήνα

  Akoma ma interesant kish me qen mi komandu shqip If you know what I mean ...

 59. Shqipe Puro

  Shqipe Puro

  Πριν μήνα

  Shqipfolsa

 60. eioshen boboi

  eioshen boboi

  Πριν μήνα

  😂

 61. Agim Lleshi

  Agim Lleshi

  Πριν μήνα

  Bravo Djemt e Shqipes! Gjithmone te fort, te menxur e drejtuse. Por keni nje gabime qe shumica e ketyre Shqitarve qe vjene nga Greqia per ne perendim ne i therrasim ''Jorgo'' Vec greqisht flasin.! Eshte vetem nje breze qe ka kaluar ku prindrit e tyre as qe nuk e dinin me pare se cfare ishte greqishta! Por tani femijet e tyre e kane harruar gjuhen e memes! Turp per at prinder edhe per kete brez qe po del. Nderime te thella per Arvanitasit qe me breza te tere edhe pa ndihmen e shtetit nje pjes po e ruan gjuhen etyre..

 62. Arben Myrtaj

  Arben Myrtaj

  Πριν μήνα

  Mire tja ubejne grekeve Shkerdhata

  • Pellasg the Greeks

   Pellasg the Greeks

   Πριν μήνα

   Mire e ke mos tju japin me besim shkerdhatave shqiptare

 63. Eris Hugo

  Eris Hugo

  Πριν μήνα

  Abc news Ju qifsha ROPTT.... KURVA JENI JUU MEDIATTT

  • eioshen boboi

   eioshen boboi

   Πριν μήνα

   Bravo. Gjaku.

 64. arbereshi arbereshi

  arbereshi arbereshi

  Πριν μήνα

  ju lumt çuna,,, censura rraciste miks Grek maskara jan për tua shkerdhyer kurvat e tyre jevge mos e rruani karin fare nga fara jevgo mongolve,, bolet do ju han, e fundit do kerkojne gojore se për ate jan profesionist

 65. ali daci

  ali daci

  Πριν μήνα

  Ju puth ne ball o djema mos haroni gjuhen shqipe ndiheni gjakun ju theret.edhe pse emigrimi eshte i eger mos haroni gjysherit stergjysherit tuaj ketheni koken mbrapa.RESPEKTE

 66. Σουζάνα Χατζιραι

  Σουζάνα Χατζιραι

  Πριν μήνα

  πλάκα κάνουν τα παιδιά σιγά πρέπει να ρθω αλβανοί μαζί ζούνε τρώμε πίνουμε έχουν παντρευτεί μαζί αλβανοί έλληνας μην κάνετε έτσι μία ράτσα είμαστε όλοι

  • Batjar Demaj

   Batjar Demaj

   Πριν μήνα

   Shumë nga ju që bëni koment nuk kini djem ushtar në Greqi apo djem për të çuar dhe komentet kur ti bëni kini kujdes mos gjallni urrejtje .

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   @Gladiatori Maksimos Dhe une te pershendes Respekte

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/3peUr5KekbZuwKM/b-nteo

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/tcWRiGGjocV_0ps/b-nteo

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   @Costas Sommeropoulos turkogifti eiste ;-)

 67. Fabio Dan

  Fabio Dan

  Πριν μήνα

  Hallall e paci mor djem

 68. Anton pika dilli

  Anton pika dilli

  Πριν μήνα

  Po osht e sajume nuk e kuptoni

 69. ZYFER ALBANCKI

  ZYFER ALBANCKI

  Πριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑💪💪💪💪 Μπράβο παιδιά, Bravo cunat

 70. Adriatik Mjeshtri

  Adriatik Mjeshtri

  Πριν μήνα

  albania pellazg yllirian boy forever 💪💪💪💪 respekte arvanites mas to ema den ginete pote nero ♥️😘♥️😘♥️💪💪💪💪

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   @che guevara 𝒂𝒍𝒊 𝒑𝒂𝒔𝒉𝒂 𝒕𝒖𝒓𝒌𝒂𝒍𝒎𝒑𝒂𝒏 𝒓𝒖𝒇𝒂𝒈𝒆 𝒌𝒂𝒍𝒂 𝒕𝒉𝒏 𝒑𝒐𝒖𝒕𝒔𝒂 𝒕𝒐𝒖 𝒔𝒐𝒖𝒍𝒕𝒂𝒏𝒐𝒖 . 𝑲𝒂𝒏𝒆 𝒆𝒏𝒂 𝑫𝑵𝑨 𝒏𝒂 𝒃𝒈𝒆𝒊𝒔 𝒅𝒂𝒈𝒆𝒔𝒕𝒂𝒏𝒐𝒔 ;-)

  • che guevara

   che guevara

   Πριν μήνα

   @Leves D po ALI PASH TEPELENA i qiu Greket apo i harrove ,vasilikia12 vjece +100( pallakidhes) gra GREKE, i beri me barre ,rastesi eshte qe ti fol SHQIPEN shko beje testin DNA e shiko se cfare je ,kopil

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   @Adriatik Mjeshtri 🤣 🤣 🤣 🤣

  • Adriatik Mjeshtri

   Adriatik Mjeshtri

   Πριν μήνα

   @Leves D 🖕🖕🖕🖕

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   @Adriatik Mjeshtri pws den asxolisai afou etsi einai to ema sou koroido ahhaahhahaahaaaaa🤣 🤣 🤣 🤣

 71. Amarildo Amarildo

  Amarildo Amarildo

  Πριν μήνα

  Po pse beni vidjo i hapni pune vete mo vllezer

 72. Elsa Cenaj

  Elsa Cenaj

  Πριν μήνα

  Brava 👏

  • Gladiatori Maksimos

   Gladiatori Maksimos

   Πριν μήνα

   Dhe ti bravo kukull

 73. SK TUBECHANEL

  SK TUBECHANEL

  Πριν μήνα

  ηρθαν στην ελλαδα και βρομαγε η αναπνοη τους απο την πεινα αλλα ευτυχως μας φερανε και τις γυναικες τους και τις βγαζουμε στην δουλεια....!!!

  • Jotaro Kujo

   Jotaro Kujo

   Πριν 4 ημέρες

   @SK TUBECHANEL αυτό είναι πραγματικά λυπηρό ...

  • che guevara

   che guevara

   Πριν μήνα

   FUCK GREECE 🤰🤰🤰🤰🤰🥒🥒🇦🇱🇦🇱

  • Nik Calamari

   Nik Calamari

   Πριν μήνα

   Εσύ Για να μάθεις καλύτερα και να Μην λες πολλά μάθε αυτό για να ξέρεις ποιος ήσουνα No Greeks no rats all American you tube Το πιο αστείο είναι ότι το παίζεις και πλούσιος Εμείς έχουμε αρχίδια δουλεύουμε να δουλέψεις δεν είναι ντροπή εσείς είσαστε μόνο φιγούρα καλά ρούχα και άδειο πορτοφόλι στα τζάμια και καθόσαστε με ένα καφέ όλη την ημέρα στα καφενεία άσε μας .

 74. M M

  M M

  Πριν μήνα

  💪💪

 75. S.sistem S.sistem

  S.sistem S.sistem

  Πριν μήνα

  U lumte Kari Cuna fuck grecia

 76. noemi balla

  noemi balla

  Πριν μήνα

  Po ja qr ne kemi qen e do komandojne greqin ku ka grek as ka pas as do ket

 77. Elcapo Columbia

  Elcapo Columbia

  Πριν μήνα

  Tani te marin valixhet bashke bashke me familjet e tyre e te ikin ne lagjen 5 maji te maloket te mbledhin kanace neper kosha llozdrash kurse keta karafilat te marin kamionat me 25 mije paund e te shkojne ne angli si legena te vadisin lulet 😂😂😂😂😂😂

 78. Festim Kertusha

  Festim Kertusha

  Πριν μήνα

  Bravo. Gjaku.

 79. Mike TV

  Mike TV

  Πριν μήνα

  You come here and wear our flag 🇬🇷 with the cross ☦. A Greek will never do the same. Even Greeks in himara or other Greek cities, even when Hodja told them to accept and be Albanians they never did that... Because it's a fake nation made of the USA. In 1940 you ran in mountains together with Italians and Bulgarians.

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   soon to end up like this ahhahahahahah grgone.info/will/yJh1fJ1yZbV6uac/b-nteo

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   @HellBanians your 'flag' has changed 10 times and it was never yours to start with ;-)

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   @P K no arguing that.

  • HellBanians

   HellBanians

   Πριν μήνα

   We have the oldest flag in the world...and Greece is not included...so if you wanna talk about fake nations talk about yours

  • P K

   P K

   Πριν μήνα

   @Leves D even in greece albanians are the commandos hahahahhaha grgone.info/will/tbtfm2GoZMWH2H0/b-nteo

 80. Alex k

  Alex k

  Πριν μήνα

  Ότι και να κάνεις αγορίνα θα πεθάνεις με το κόμπλεξ που κουβαλάει η ράτσα σου. Και προσοχή πάλι σε Έλληνες βαράς.

 81. nikos

  nikos

  Πριν μήνα

  μαγκες ποιος εχει μετάφραση?

  • che guevara

   che guevara

   Πριν μήνα

   @nikos 🇦🇱ALBANIA GANGSTER🇦🇱

  • che guevara

   che guevara

   Πριν μήνα

   @Ελλάς 1821 🇦🇱Alket RIZAI 🇦🇱👉

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/s7CFZXiIesp7xoE/b-nteo,

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/lNx5npduZded2n0/b-nteo

  • nikos

   nikos

   Πριν μήνα

   @ΕΛΛΑΣ 1821 θα φάνε καλα τα παιδιά

 82. Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

  Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

  Πριν μήνα

  Dhe tani jane rreshtuar Greket per tu bere stervitjen Speciale xaxaxaxaxa po po po po dhe do i pyesin ponate Alvanoi ? Ponane re i Alvanoi

 83. Sergio Lukani

  Sergio Lukani

  Πριν μήνα

  Mos besdisni njerezit o grek bej thirrje gjithve shqiptareve te shikojne mire se kan hyr dy grek ke kanali jone dhe na shajne

  • che guevara

   che guevara

   Πριν μήνα

   @Leves D FUCK GREECE 🐒👈🇦🇱🇦🇱

  • Leves D

   Leves D

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/tcWRiGGjocV_0ps/b-nteo

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/rNRriWCQZsdwsIU/b-nteo

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/rqioel2kdqWdq40/b-nteo

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   grgone.info/will/s7CFZXiIesp7xoE/b-nteo

 84. Sayısal Evren

  Sayısal Evren

  Πριν μήνα

  Bravo shaipe . Roft shqiptaria .

 85. Tzoulian

  Tzoulian

  Πριν μήνα

  μπράβο χάρη σέ εσάς τήν πληρώνουμε όλοι οί υπόλοιποι...

  • che guevara

   che guevara

   Πριν μήνα

   @Tzoulian i qifsha rracen ku ta ken GREKET 🐒🐒🐒👈

  • Tzoulian

   Tzoulian

   Πριν μήνα

   @Greece 1821 kala esu hremise mhn mas direis mesa apo tn othoni s

 86. Lianos Eliana

  Lianos Eliana

  Πριν μήνα

  🇦🇱

 87. The best One

  The best One

  Πριν μήνα

  Edhe Arvanitet komandantet me te mire dhe luftetaret me trima ishin ne vijen e parè te frontit por kur erdhi puna qe kerkuan edhe gjuhè shqipe e shkolla asokohe,u burgosen u diskretituan dhe u poshtèruan me vite me radhè.Nuk jep gjè Greku çuna mbaeni mènd ktè gjè.

 88. Enzo P

  Enzo P

  Πριν μήνα

  Nipat e ali pashait

 89. Enzo P

  Enzo P

  Πριν μήνα

  Si dikur ali pasha qe bente komanden ne greqi e i mbante greket ushtare e sherbetore njelloj e keta cunat se gjaku rrjedh ne breza

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   @Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη po qeshe bota me vidion kaq trima jane shqiptaret po thon sa dy ushtare ven nji ushtri greke ne rreshte . Kto jane per te qeshur te tuat jane per te qare Me vjen mire qe di shqipe me mire se mua o sup a xhi.

  • Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

   Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

   Πριν μήνα

   @Antipatrea AntipatreaO Turkalbanian atyre ju djeg bytha tani xaxaxaxaxa u dhemb shume ua kane bere bythet carcaf xaxaxaxaxa xaxaxaxaxa u kane care sumatricen xaxaxaxaxa xaxaxaxaxa

  • Antipatrea Antipatrea

   Antipatrea Antipatrea

   Πριν μήνα

   @Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη Te dogji bytha me nji here e ndjen dhe vete qe je pushte greke

  • Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

   Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

   Πριν μήνα

   @Antipatrea Antipatrea U bene me keq se Aliu bythqiri dhe shqiptaret si ty pusht Turqie

  • Enzo P

   Enzo P

   Πριν μήνα

   @Antipatrea Antipatrea 🤣🤣🤣🤣

 90. Ilirjet Dybeli

  Ilirjet Dybeli

  Πριν μήνα

  Respekt bravo

 91. Adriatik Mustafaj

  Adriatik Mustafaj

  Πριν μήνα

  Eh e mjera shqiperi u katandise me bijte e saj qe i sherbene shteit greke armikut shekullore

  • che guevara

   che guevara

   Πριν μήνα

   @Ελλάς 1821 🇦🇱ALI PASH TEPELENA 🇦🇱☝️ju ka qire mire e mire GREKET, dhe u shtua popullsia

 92. toulis zoze

  toulis zoze

  Πριν μήνα

  Meanwhile Greek f-16 fly legally over the Albanian sky. Good night

 93. K A

  K A

  Πριν μήνα

  🤮🤮🤮

 94. Laurent Shqipo

  Laurent Shqipo

  Πριν μήνα

  Hajde Daku hajde n'a e zbardhet faqen bravo jeni njisha jo si keta Jorgot shqipetare qe edhe ne Shqiperi flasin greqisht

 95. Arjan Leka

  Arjan Leka

  Πριν μήνα

  GJAKU SBEHET UJ PERSHENDETJE RROFT GADISHULLI ILIRIK RROFT SHQIPRIA E MADHE

 96. fZarkas1983 fZarkas1983

  fZarkas1983 fZarkas1983

  Πριν μήνα

  Hallall qumshti i nenes.

 97. Pieter Vija

  Pieter Vija

  Πριν μήνα

  Po po ok por shtetit grek i sherbeni vecse kte mos harroni,

 98. selestiaaal

  selestiaaal

  Πριν μήνα

  μετάφραση κάποιος

  • PSK

   PSK

   Πριν μήνα

   Στέλνουν χαιρετισμούς σε φίλους τους και ο ένας τους λέει όνομα γνωστού ραππερ να φωνάξουν για να κάνουν μόστρα στο Instagram, τα μέσα των δύο χωρών το έκαναν μεγάλο θέμα ενώ δεν υπάρχει

  • Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

   Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

   Πριν μήνα

   @Gentian Barone Και τους δείχνανε ότι κάνουν κουμάντο στο Ελληνικό στρατό έτσι νομιζανε τώρα τους κάνουν άλλα βίντεο μέσα Χαχσχαχα

  • Gentian Barone

   Gentian Barone

   Πριν μήνα

   Δεν ιπαν και τίποτα τα πεδία.. απλά χαιρέτισαν κάνα δύο φιλαράκια τους από τα πεδικα χρόνια..

 99. Brian Jones

  Brian Jones

  Πριν μήνα

  Something wrong , do kete kosto per ju guys

 100. Big-E

  Big-E

  Πριν μήνα

  Ata ushtart tgjith si pederasta haha

Επόμενο