Ndahet Ilir Meta nga Monika?

#Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga #SaimirKodra & #GentianZenelaj.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRgone for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια 

 1. Paro Hodri

  Paro Hodri

  Πριν μήνα

  Po po hataja..prandaj sme zente gjumi mua..sote..degjova kete mandate..mos me flisni ...😢

 2. Abdyl Isufi

  Abdyl Isufi

  Πριν μήνα

  Emisjon i shpifur

 3. Gezim Delilaj

  Gezim Delilaj

  Πριν μήνα

  Stodhjalo na pane qe I dhio

 4. Antonisjo Metanaj

  Antonisjo Metanaj

  Πριν μήνα

  Mos Na beni te qajm hahaha marshalla

 5. Bilbil Zhuri

  Bilbil Zhuri

  Πριν μήνα

  NA PLASI PER ILIR METEN DHE MONEN

 6. K L

  K L

  Πριν μήνα

  Karagjoz President 🤣🤣🤣 Bravo. Ja dhate kokes...

 7. Llazar Ndini

  Llazar Ndini

  Πριν μήνα

  0:08

 8. Dalip Krymi

  Dalip Krymi

  Πριν μήνα

  U ndafshi per gjysem qe te dy

 9. citroen uno

  citroen uno

  Πριν μήνα

  I ndafsha hallvën

 10. MIRANDA LULAJ

  MIRANDA LULAJ

  Πριν μήνα

  Jeni te pa pare vec gezime paci

 11. Adil Ramaj

  Adil Ramaj

  Πριν μήνα

  A ba presidenti si havzia I permetit premto shume, se kontrollo veten, se merr vesh kush, tallen gjith me te ,a droe me vdeke si havzia e dhe ky

 12. Zeni Zylyftari

  Zeni Zylyftari

  Πριν μήνα

  Mmmmmm Juve

 13. Qqqq 1234

  Qqqq 1234

  Πριν μήνα

  🙏🤲O ZOTI LARTE VONON PO VUATJET E POPULLIT NUK I HARRAN I KANE PIRE GJAKUN TER POPULLIT SHQIPTARE KETA TE DEGJENERUAR DHE MAFJE DHE TE KORROPTUAR 🙏🤲🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱RROFTE SPAKU DHE I PERKRYER ♥️♥️STOPI♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 14. Rex Satanas

  Rex Satanas

  Πριν μήνα

  AHAHAHAHAAH

 15. Zhaklina11

  Zhaklina11

  Πριν μήνα

  Iliri eshte me blushin kolopucin

 16. Zhaklina11

  Zhaklina11

  Πριν μήνα

  Nuk kann vdekur aman se na cmenden

 17. Azem Koci

  Azem Koci

  Πριν μήνα

  Qofshin te mallkuar u djekshin gjalle

 18. Teuta Turja

  Teuta Turja

  Πριν μήνα

  Allahu i ardht hakut inshalla se e kan bo popullin per gjynof

 19. Moijsi Guri

  Moijsi Guri

  Πριν μήνα

  me gjygj janë ndarë.

Επόμενο