Ταινίες και κινούμενα σχέδια

Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm🏹

Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm Özet:
Tekiş‘in saraya gelmesiyle başlayan gizli veliaht meselesi; sarayda en çok yıllardır gönlü ana hasretiyle yanan Tapar’ın ilgisini çekmişti. Tapar bunun üzerine Başulu’nun mezarını açtırmak için bir askerini görevlendirmişti. Tapar’ın askeri Başulu’nun mezarını açamadan engellenmişti. Bu hadise Nizamülmülk tarafından Melikşah’a söylenmiş, Melikşah ile Tapar bu konu üzerinden tartışmışlar ve Melikşah, Tapar’a tokat atarak ordu pazarı imalathanesinden ayrılmıştı.
Tüm bunlar yaşanırken Tapar’ın Başulu’nun mezarını açtırmaya kalkması ve bu yüzden Melikşah ile tartışmasını haber alacak olan Terken; baba ile oğulun arasını açmaya bile muktedir olan bu tehlikeli sırrı öğrenmek için harekete geçecek midir?
Melikşah’ın ordu pazarından ayrıldığı haberini alan Markus oraya bir baskın düzenlemişti. Markus’un baskını neticesinde ağır yaralanan Tapar ölecek midir? Oğluyla son konuşması çok sert geçen ve ona tokat atan Melikşah’ın içi vicdan azabıyla dolacaktır. Kalbini intikam ateşi bürüyen Melikşah, Markus’tan intikamını alabilecek midir?
Öte yandan sarayda saçtığı fitne tohumları neticesinde birçok elim hadisenin olmasına sebep olan Tekiş, Melikşah tarafından saraydan kovulacaktır. Otağını Isfahan yakınlarına kuran Tekiş‘in amacı Melikşah’ı tahttan indirmektir. Bu nihai hedefine ulaşmak için hangi kirli yolları deneyecektir? Melikşah ile Tekiş‘i birbirine düşürüp Selçuklu’yı zayıflatmak isteyen İzakyos, bu emeline ulaşabilecek midir?
Tüm bunların yanı sıra Faysal, Şelemzar’da İlteber’den alacaklı olan tüccarları galeyana getirmeyi başarmış ve yüreğinde taze bir baba acısıyla kavrulan Turna’yı köşeye sıkıştırmaya çabalamış fakat başarısız olmuştu. Vazgeçmeyen Faysal, Sencer’in Şelemzar’daki ağırlığını göstererek Erbatur’u isyan etmesi için kışkırtmıştı. Sencer, Erbatur’u cezalandırıp Şelemzar’da asayişi sağlamıştı. Faysal ile Sabbah’ın yeni planı ne olacaktır?
#UyanışBüyükSelçuklu her pazartesi TRT 1’de!

--------------------
Uyanış: Büyük Selçuklu Sosyal Medya Hesapları:
Resmi Facebook Sayfası: uyanisbuyukselcuklu
Resmi Twitter Sayfası: UyanisSelcuklu/
Resmi Instagram Sayfası: uyanisbuyukselcuklu
--------------------
TRT 1 Sosyal Medya Hesapları:
Resmi Facebook Sayfası: TRT1/
Resmi Twitter Sayfası: trt1/
Resmi Instagram Sayfası: trt1

Σχόλια 

 1. Feyza yılmaz

  Feyza yılmaz

  Πριν 54 λεπτά

  Uyanış çoooook güzel dizisin ama kimse ölmüyor

 2. Mehmet Emin Altun

  Mehmet Emin Altun

  Πριν ώρα

  23 bölüm nerde

 3. blue&green

  blue&green

  Πριν 4 ώρες

  Bu kadar da olmaz yani ne kadar geç yayinliyorsunuz TRT 1 in kendi kanalında izleriz bizde artık

 4. Amin Pattayev

  Amin Pattayev

  Πριν 5 ώρες

  2:23:20 vay Gumdogdu vay, sana bu revamıydı

 5. Batuhan İlhan

  Batuhan İlhan

  Πριν 17 ώρες

  23. Bölüm neden yayınlanmadı TV si olmayan biri nasıl izleye bilir diziyi bir hafta dır bekliyoruz artık tam bölümü yükleyin

 6. Сердар Гутлы

  Сердар Гутлы

  Πριν 17 ώρες

  Neden yaaa neden kilichlar kan olmuyor?????????

  • Сердар Гутлы

   Сердар Гутлы

   Πριν 17 ώρες

   En buyuk HATA

 7. Zeren Kaya

  Zeren Kaya

  Πριν 18 ώρες

  Birbirlerine bağırmadan fln çok güzel laf sokuyorlar bayılıyorum bunaa

 8. Ömer Faruk

  Ömer Faruk

  Πριν 18 ώρες

  Gök yüzüne erişemeyen yer yüzüne hakim olamaz

 9. Falim

  Falim

  Πριν 18 ώρες

  Neden 23 Bölüm çıkmıyor

 10. Halitsuat Aldabak

  Halitsuat Aldabak

  Πριν 19 ώρες

  Şu Bölümleri İzlediğimiz Gibi 23. Bölümü Neden İzleyemiyoruz

 11. Mahmut SAYILI

  Mahmut SAYILI

  Πριν 20 ώρες

  Yeni bölümleri neden yüklemiyorsunuz sosyal medya dijital çağda kimden neyi saklıyorsunuz? Siz buraya yüklemeyince başka hesaplardan sitelerden izliyoruz..kendiniz kazanacağınıza başkaları kazanıyo

 12. colchicum diamond

  colchicum diamond

  Πριν 23 ώρες

  Niye kilcarslani göstermezlerki?

 13. Mehmet Emir

  Mehmet Emir

  Πριν 23 ώρες

  Hınç ile öfke lafını bir daha sonda söylemeyin yoksa dövülürsünüz

 14. yağmur furkan

  yağmur furkan

  Πριν ημέρα

  23 bölüm nerde ????

 15. KaraHan

  KaraHan

  Πριν ημέρα

  nerde 23. bölüm... sahiden neden bu ülke izleyicileri için engeli kaldır mıyorsunuz?! tamam bu ülke seyircileri için youtube kanalınızda bir kaç gün sonradan engeli kaldırmanızı anlarım, malum rating derdi ağır basar milleti tvlere kanalize etmek gibi bir modunuz var ama üzerinden tam bir hafta geçmiş..ülke dışı ilk günden beridir izleyebiliyordu..hoş olmamış bu.. bu yakışık kalır mı.?!. gerçekten bu insafa sığar mı?! yapmayın böyle.. hoş değil. hiç hoş değil.

 16. NL 58

  NL 58

  Πριν ημέρα

  Ayasofya Camii ve 54 müze İsrail destekçisi firmaya emanet edildi İçinde Ayasofya Camii'nin de bulunduğu 54 müze İsrail destekçisi firmaya emanet edildi. Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü (DÖSİMM) tarafından Müze ve Örenyerlerinde bilet ve bilet ürünlerinin tasarımı geliştirilmesi ve satış kanallarının yönetimine ilişkin kiralama ihalesi 1 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleşmişti. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Müze ve Örenyerlerinden Topkapı Sarayı, Ayasofya, Topkapı Sarayı Harem Dairesi, İstanbul Arkeoloji, Türk ve İslam Eserleri, Pamukkale, Efes ve Göreme gibi Müze ve Örenyerlerinin de içinde bulunduğu 54 Müze ve Örenyeri için yapılan ihaleye 2 firma katılmıştı. Kanal 7’nin de bünyesinde bulunduğu Beyaz Holding’in Etkin Eğitim firması ve İsviçre kökenli Sicpa Turkey firması gerekli yeterlilikleri sağlayarak açık artırmaya katılma hakkı kazanmıştı. 9 YIL BOYUNCA İŞLETECEK O dönem yapılan açık artırma neticesinde en yüksek teklifi (3.907.000.000,00 TL) veren Sicpa Turkey firması ihaleyi kazanmıştı ve 9 yıl boyunca Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan Müze ve Örenyerleri gişelerini işletme hakkını kazanmış oldu. Etkin Eğitim firması da vermiş olduğu 3.860.000.000,00 TL teklifle az farkla ikinci olmuştu. KUTSAL EMANETLERDEN DE SORUMLU OLACAK Söz konusu şirket Topkapı Sarayı içinde bulunan Kutsal Emanetler bölümünün de sorumluluğunu üstlenecek. SİYONİZM DESTEKÇİSİ! İhaleye katılan üç firmadan biri olan Sicpa, 1927'de Maurice Amon tarafından İsviçre'de kurulmuş Siyonizm destekçisi bir işletme olarak tanınıyor. Sitesinde yer alan bilgiye göre yüzden fazla ülkenin paraları ile bilet, çek, pasaport, kimlik kartı gibi değerli evraklarının güvenlik uygulamasını yürüten ve Türk Lirasının güvenlik hizmetlerini de yapan firmanın, aynı zamanda en büyük Yahudi finansörlerinden olduğu belirtildi. İHALE BU FİRMAYA VERİLİR Mİ? Sitesinde “Türkiye ve Brezilya, güvenli bir ürün tanımlama, izlenebilirlik ve vergi mutabakat sistemini uygulayan ilk ülkelerdi” ifadelerine yer veren Sicpa firmasının ortağı ve yöneticisi Philippe Amon'un, Siyonist JN1 adlı haber kanalı, Yahudi Dünyası Konferansı (Jewish World Conference) ile Kudüs'te Müslümanların mukaddeslerini çiğneyen işgalci İsrail'in önemli kurumlarından Siyonist Herzilya'nın da finansal destekçilerinden biri olduğu iddia edildi.

 17. YolumuzOsmanli

  YolumuzOsmanli

  Πριν ημέρα

  23. bölümü hala yayınlamadınız Diriliş gibi yapmazsınız İNŞAALLAH Halkın kanalı biliyoruz TRT'yi 23. bölümün yayınlanmasını bekliyoruz

 18. AHMET KÜÇÜK

  AHMET KÜÇÜK

  Πριν ημέρα

  23.bölüm nerde???????

 19. Necip Akbaş

  Necip Akbaş

  Πριν ημέρα

  23. bölüm neden yok?

 20. Her Şey Çok Guzel Olacak

  Her Şey Çok Guzel Olacak

  Πριν ημέρα

  Hasan sabbah nerde yaw

 21. UMUT MEDİNE Tube

  UMUT MEDİNE Tube

  Πριν ημέρα

  Lutfen benide takip edermisiniz arkadaslar 💫

 22. Hasan Timur

  Hasan Timur

  Πριν ημέρα

  23.bölüm neden yok GRgone da ülkede izlenime sunulmadı diyor

 23. ATA WATAN

  ATA WATAN

  Πριν ημέρα

  OGUZ HAN, SELJUKLY, TOGRUL ÇAGRYL BEG, ALP ARSLAN, MÄLIK ŞAH, SOLTAN SANJAR AGTYKLARY ATA WATAN TÜRKMENISTAN OGUZ TOPRAKLARY TÜRKMEN DIÝARYNDAN ASSALAMMUALEIKUM GARDAŞLARYMYZA TURAN ILLERINE 🤘🇹🇲🇹🇷🇦🇿🇰🇬🇺🇿🇰🇿🤘HEMME TÜRK DÖWLETLERI TÄK MILLET BIR DÖWLET 🐺

 24. Şükrü Temtek

  Şükrü Temtek

  Πριν ημέρα

  23. bölümü atın da

 25. Кибош Кенан

  Кибош Кенан

  Πριν ημέρα

  Terken altun cok sinsi onu hic sevemedim yau kadin zehirli mantar gibi hertaraftan ciki ciki veriyor

 26. Murat Yildirim

  Murat Yildirim

  Πριν ημέρα

  melik şah da hakkını veriyo fazlasıyla rolünün

 27. Serdar Hızarcı

  Serdar Hızarcı

  Πριν ημέρα

  23. BÖLÜMÜ paylaşır mısınız ? Yeni bölüm çıkacak neredeyse

 28. wolf wolf

  wolf wolf

  Πριν ημέρα

  MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber 👌👌👌

 29. wolf wolf

  wolf wolf

  Πριν ημέρα

  MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber

 30. wolf wolf

  wolf wolf

  Πριν ημέρα

  MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber

 31. AHMET KÜÇÜK

  AHMET KÜÇÜK

  Πριν ημέρα

  23.bölüm nerde????????

 32. ali erdoğan

  ali erdoğan

  Πριν ημέρα

  Dizinin 23. Bölümü neden yüklenmedi

 33. Turkuaz Mavi

  Turkuaz Mavi

  Πριν ημέρα

  Muhteşem muhteşem muhteşem tek diyeceğim budur

 34. wolf wolf

  wolf wolf

  Πριν ημέρα

  MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber

 35. Salaria Rajput

  Salaria Rajput

  Πριν ημέρα

  Well done Turkish Actors and Writer. I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir.

 36. Salaria Rajput

  Salaria Rajput

  Πριν ημέρα

  Well done Turkish Actors and Writer. I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir.

 37. We r Malik's

  We r Malik's

  Πριν ημέρα

  Well done Turkish Actors and Writers.Specially thanks for PTV TEAM.I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir..

 38. We r Malik's

  We r Malik's

  Πριν ημέρα

  Well done Turkish Actors and Writers.Specially thanks for PTV TEAM.I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir..

 39. Миру Мир

  Миру Мир

  Πριν ημέρα

  Kilicarslan Ərtugrulu oynayan aktyordur bence

 40. Aykut Akin

  Aykut Akin

  Πριν 2 ημέρες

  23.bolumu bekliyoruz hala 😠

 41. Oruç Turan

  Oruç Turan

  Πριν 2 ημέρες

  23. bölüm nerde?

 42. hasan a.

  hasan a.

  Πριν 2 ημέρες

  1:41:08 helal be Faysal,ağzına sağlık.Mafya oldu bu sencer iyice

 43. Sonay Durukan

  Sonay Durukan

  Πριν 2 ημέρες

  Dergah hayati dahafazla oynatilsin, gösterilsin sevdirilsin ibret diye herkes özendirilse ne iyi olur

 44. Sonay Durukan

  Sonay Durukan

  Πριν 2 ημέρες

  O zamanin fetö su sabbah👹😡

 45. bhr

  bhr

  Πριν 2 ημέρες

  Gevheride hiç sevmiyorum

 46. md nadim NH

  md nadim NH

  Πριν 2 ημέρες

  hindi bhasa me nahi bhai

 47. Osman Kılıç

  Osman Kılıç

  Πριν 2 ημέρες

  Bu dizi niye adam akıllı youtube girmiyo

 48. Kristina Vs Willam

  Kristina Vs Willam

  Πριν 2 ημέρες

  DISLIKE ATANLAR NIYE AMA NIYE

 49. Denis Gökçe

  Denis Gökçe

  Πριν 2 ημέρες

  Neden 23. Bölüm yok

 50. Sevki Polat

  Sevki Polat

  Πριν 2 ημέρες

  Bu 23 . Bölüm neden yüklenmiyor

 51. Kungsilat

  Kungsilat

  Πριν 2 ημέρες

  23 cü bölümü niye yüklemediniz her hafta yüklenirdi

 52. Kerstin Walter

  Kerstin Walter

  Πριν 2 ημέρες

  Botokslu gacı Gevher hatun için telaşlandığı için biraz olsun gözüme girdi. Lakin yılanlığını bırakmış değil, sürüngen karı. Tekiş ile bir işe yaramaz oğlu kelimenin tam anlamıyla reziller. Bir burnu kanadı diye muhteris herif kan davası güdecek. Şu Markus pisliğinin kellesini almanın vaktidir. Yerden bitme kılıksız cüce yetti gayrı.

 53. ta er

  ta er

  Πριν 2 ημέρες

  Yeni başlıyorum izlemeye tapar kurtuluyor mu ??????????????????

  • Ahmet Bağlama

   Ahmet Bağlama

   Πριν ημέρα

   @ta er Rica ederim😊

  • ta er

   ta er

   Πριν ημέρα

   Teşekkür)))

  • Ahmet Bağlama

   Ahmet Bağlama

   Πριν 2 ημέρες

   Evet,kurtuluyor:)

 54. Oğuz Kağan

  Oğuz Kağan

  Πριν 2 ημέρες

  Hasan Sabbah : " Dindarla dindar dinsizle dinsiz olasınız" Sabbah Hain kansız Fetönün atası oluyor.

 55. adsız adsız

  adsız adsız

  Πριν 2 ημέρες

  Albert müslüman olsun adı da Ahmed olsun diyenler :)

 56. Hülya Sarıkaya

  Hülya Sarıkaya

  Πριν 2 ημέρες

  👏👏👏🏹

 57. Сережа Сережа

  Сережа Сережа

  Πριν 2 ημέρες

  Neden yaaaa nedeeeeen kilichlarda kan olmuyorrrrr?????????????????????

 58. hakan kelebek

  hakan kelebek

  Πριν 2 ημέρες

  23. Bölüm Tüm dünyada izleyebildiğini Türkiyede izleyemiyoruz hemde Ülkemin dizisini sizin yapacağınız işin fikrin içine edeyim...

 59. Xadi savsav

  Xadi savsav

  Πριν 2 ημέρες

  Melik tekişin oğlu çok itici 😼

 60. Zehra Koçak

  Zehra Koçak

  Πριν 2 ημέρες

  Çok güzel başarılı bir dizi başarılarınızın devamini dilerim

 61. Cuma Sağlam

  Cuma Sağlam

  Πριν 2 ημέρες

  23. Bölüm neden yüklenmiyor ??!!!

 62. Muhiddin Abdurasulov

  Muhiddin Abdurasulov

  Πριν 2 ημέρες

  Karsiz yerden karli yere saniyeler icinde gecen superman Sencer 😀 Izleyicilerle adeta dalga gecmisler ))

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   Πριν 2 ημέρες

   Her bölümü yüreğimiz ağzımızda heyecanla izliyoruz şimdi ne olacak diye diye

 63. Muhiddin Abdurasulov

  Muhiddin Abdurasulov

  Πριν 2 ημέρες

  Kont Albert'in oldugu mekanda kar var. Pesinden giden Sencer ve yigitlerinin oldugu yerde kar yok. Yahu bu kadar mi dikkatsizlik olur? Yonetmen nerede? Biz onunla konusmak isteriz 😄

  • Muhiddin Abdurasulov

   Muhiddin Abdurasulov

   Πριν 2 ημέρες

   @Ahmet Bağlama evet, ben de oyle dusunuyorum. Ama duzeltilebilecek bir durum bu. Detaylara dikkat etseler daha iyi olur. Sonucta dunya capinda bir Turk dizisi cekiyorlar.

  • Ahmet Bağlama

   Ahmet Bağlama

   Πριν 2 ημέρες

   O 2 sahneyi farklı günlerde çekmiş olabilirler yönetmen de en az sizin bizim kadar biliyor sahnelerdeki farkı ama o soğukta(ki karlı sahneleri çekmek daha da zor) sahneyi en baştan mı çekseydi dizi zaten haftalık çekiliyor yani yeni bölüm yayınlanmadan neredeyse 1 hafta önce çekiyorlar bölümü bu sahneyi tekrar çekerlerse bölümü nasıl yetiştirecekler ki...

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   Πριν 2 ημέρες

   Sıradaki gelsinn!!😁

 64. Elvin Məlikov

  Elvin Məlikov

  Πριν 2 ημέρες

  Meliksah bu nasil bir oyunculuk bu nasil bir hirs bu nasil bir merhamet .....Bakma sebebimsin Meliksah

 65. ADEM AKDAŞ

  ADEM AKDAŞ

  Πριν 3 ημέρες

  YANİ 23.BÖLÜM HALA GRgone DE YOK.İLLA DİYORSUNUZKİ KAÇAK SİTELERDEN SEYREDİN.ADAM GİBİ BÖLÜMÜN ERTESİ GÜNÜ KOYSANIZA KARDEŞİM GRgone YE.

 66. УЛЯ МИРЗОЕВА

  УЛЯ МИРЗОЕВА

  Πριν 3 ημέρες

  Zubeyda hatunu cok severim... Bana benzoyor....

 67. Meryem Dönmez

  Meryem Dönmez

  Πριν 3 ημέρες

  1:40:26 Ulan benim için biri çıkıp kavga etmedi beyaa.😒

 68. Brillant -

  Brillant -

  Πριν 3 ημέρες

  23 neden yok insanı sinir ediyorsunuz

 69. Meryem Dönmez

  Meryem Dönmez

  Πριν 3 ημέρες

  Selçuklu devleti Hasan Zabbah yüzünden yıkıldı birde hanedanda taht kavgaları ve Türk boyları birbirine girdiği için.

 70. Abdullah Temur

  Abdullah Temur

  Πριν 3 ημέρες

  Savaş sahnelerini çok beğeniyorum 🙂

 71. selçuk dinçer

  selçuk dinçer

  Πριν 3 ημέρες

  23. Bölüm paralı mı neden bulamıyoruz

 72. Hüseyin Kalay

  Hüseyin Kalay

  Πριν 3 ημέρες

  İnternetin mi yok dizi bitince neden yayınlamıyorsun 23 bölüm yok

 73. TOZKOPARAN İSKENDER

  TOZKOPARAN İSKENDER

  Πριν 3 ημέρες

  Dizi biter bitmez yayınlayın yeni bölümüde izleyelim🙏🏼

 74. Ayse Erkan

  Ayse Erkan

  Πριν 3 ημέρες

  Allah aşkına bu altyazıyı kaldırın. Yanlış yanlış kelime ve cümle tercümesi, bu ne ya!!!!!

 75. astralll391

  astralll391

  Πριν 3 ημέρες

  23. bölümü neden yayınlamıyorsunuz?

 76. Gozde ak

  Gozde ak

  Πριν 3 ημέρες

  Sıradaki gelsinn!!😁

 77. Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  Πριν 3 ημέρες

  Her bölümü yüreğimiz ağzımızda heyecanla izliyoruz şimdi ne olacak diye diye

 78. MEHMED ALI MEHMED

  MEHMED ALI MEHMED

  Πριν 3 ημέρες

  ya salak siniz diyom inan miyosun 1:11:30 Albetin tasaklari donuyo Senrinkileri siacaktan pisiyo

 79. Che Tata

  Che Tata

  Πριν 3 ημέρες

  23.Bölümü bulamadım

 80. Berat Ümit Yıldız

  Berat Ümit Yıldız

  Πριν 3 ημέρες

  bir dizi neden 2.5 saat olur aklım almıyor içeriklerde zaten fazlasıyla cringe.Al oğlum bunu aş edesun öğöğöğö.

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   Πριν 3 ημέρες

   23. Bölümü ne zaman yüklemeyi düşünüyorsunuz acaba. İzlediğimiz iki tane dizi var uyanış ve osman bir hafta sonra yüklüyorsunuz.

 81. yasin ayas

  yasin ayas

  Πριν 3 ημέρες

  Abi Melih tekişi gebertin

 82. Kara Kartal

  Kara Kartal

  Πριν 4 ημέρες

  Anlaşma gereğimi 23 bölümü hemen yayınlamıyor sunuz. Daha önce hemen yayınlanıyordu

 83. Cigdem Sertkaya

  Cigdem Sertkaya

  Πριν 4 ημέρες

  23. bölüm neden yüklenmedi acaba ?

 84. Nart Öztürk

  Nart Öztürk

  Πριν 4 ημέρες

  23. Bölüm nerde yav eskiden geç yayınlanıyordu şimdi hiç yayinlanmiyo 😂

 85. Eyup Polat

  Eyup Polat

  Πριν 4 ημέρες

  23. Bölüm neden hala izlenemiyor

 86. AZİZ OKSAY

  AZİZ OKSAY

  Πριν 4 ημέρες

  23. Bölüm neden yüklenmedi hala?

 87. Erhan Yasar

  Erhan Yasar

  Πριν 4 ημέρες

  23 nerde peki neden yayınlanmadı

 88. Ebru Sağlam

  Ebru Sağlam

  Πριν 4 ημέρες

  Arkadaşlar lütfen Berra Akyüz, Asel, Ayaz, Asrın efe, Roza ve Zeynep inci bebek sma hastası onların videolarını izleyerek ailelerine yardımcı olur musunuz???

 89. ülkü alperen

  ülkü alperen

  Πριν 4 ημέρες

  Sonu çok kötüydü 😠😠😠

 90. hakan kelebek

  hakan kelebek

  Πριν 4 ημέρες

  23. Bölüm neden Türkiyede izlenemiyor.... Hatamı?

 91. My Space

  My Space

  Πριν 4 ημέρες

  Bu Livya nasıl bi lider, kendini kurtarmayı bilmiyor? Zübeyde hatunu "Lider" derse yakışır!

 92. Abdullah Topçular

  Abdullah Topçular

  Πριν 4 ημέρες

  23....!!!!

 93. Eyüp Aslan

  Eyüp Aslan

  Πριν 4 ημέρες

  23. Bölüm nerdeee

 94. bghmedya

  bghmedya

  Πριν 4 ημέρες

  23. Bölümü ne zaman yüklemeyi düşünüyorsunuz acaba. İzlediğimiz iki tane dizi var uyanış ve osman bir hafta sonra yüklüyorsunuz.

 95. Kensei Sensei

  Kensei Sensei

  Πριν 4 ημέρες

  Böyle çok izlenme kaybedersiniz dizi iyi gidiyor ama youtube kanalını önemsemiyorsunuz ,çoğu dizi tv yayınından hemen sonra upload yapıyor

 96. Fatih Şahin

  Fatih Şahin

  Πριν 4 ημέρες

  23. Bölüm nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????????????????????????????????????????????????????? Neden yüklemiyorsunuz ?????????????????

 97. Mesut Yalcın

  Mesut Yalcın

  Πριν 4 ημέρες

  Her hafta yeni bölüm bitince you tube düşerdi ama bu sefer engellendi diyor bilgisi olan var mı

 98. Zerdanur Akturk

  Zerdanur Akturk

  Πριν 4 ημέρες

  Ya artık 23. Bolumu atın yaaa beklıye beklıye bı hal oldumm bıdahakı pazartrsı geldı hayla bolum yokk lutfennn

 99. SİHİRLİ DÜNYA

  SİHİRLİ DÜNYA

  Πριν 4 ημέρες

  23, BÖLÜM NEDEN YAYINLANMADI

 100. Ylham Babayew

  Ylham Babayew

  Πριν 4 ημέρες

  Neden hala 23 bölüm yüklenmedi

Επόμενο