Pamjet nga aksidenti i rende ne Portin e Durresit ku humbi jeten vajza 25-vjeçare |Lajme-News

Këto janë pamjet nga Porti i Durrësit, ku si pasojë e një aksidenti tragjik humbi jetën një vajzë e re 25-vjeçare me iniciale A.H.
Viktima, që ishte punonjëse e portit, u përplas nga traileri i një kamioni. Goditja ishte fatale duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme të resë.
Ndërkohë, drejtuesi i kamionit është shoqëruar nga policia dhe po pyetet për rrethanat e aksidentit. Nga ana tjetër, grupi hetimor është duke punuar për të zbardhur tërësisht këtë ngjarje të rëndë.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRgone for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια 

 1. Mira Sula

  Mira Sula

  Πριν 9 ημέρες

  Po perse ka humbur jeten

 2. Mira Sula

  Mira Sula

  Πριν 9 ημέρες

  Ngushllime famlijes

 3. Ilir Deda

  Ilir Deda

  Πριν 9 ημέρες

  Ngushellime familjes, qofte e xhenetit.

 4. Flora Kola

  Flora Kola

  Πριν 9 ημέρες

  Cka ka ndodh..asgje s"kuptova

  • Pellumb Rrapi

   Pellumb Rrapi

   Πριν 9 ημέρες

   Ti rrojn te pasmit i qoft dheu i leht

 5. Yllka Malo

  Yllka Malo

  Πριν 9 ημέρες

  Sa gjynah e shkreta qofte e xhenetit

  • Gladiatori Maksimos

   Gladiatori Maksimos

   Πριν 9 ημέρες

   Po vertet ishte dhe vajz e re

Επόμενο