Διασκέδαση

Rama i 'vuri gishtin' tokës së tyre për spitalin turk, fermerët e Fierit dalin në protestë

Banorët e fshatit Daullas në Fier kanë dalë paraditen e sotme në protestë, për shkak se kundërshtojnë që spitali i ri i Fierit të ndërtohet në tokat e tyre.
Mësohet se toka që u inspektua nga kreu i qeverisë Edi Rama këtë fundjavë, dhe u përcaktua si zona ku do të ndërtohet spitali është në pronësi të 10 fermerëve. Këta fermerë shprehen se kanë marrë kërcënime të ndryshme gjatë këtyre ditëve, ndërsa kundërshtojnë dhënien e tokës për ndërtimin e spitalit.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on GRgone Channel HERE: grgone.info/watch/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw.html
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Σχόλια 

 1. Vladmir Fisherman

  Vladmir Fisherman

  Πριν ημέρα

  Shqipera 1 eoro ?.deti o euro?.

 2. Illyria Illyria

  Illyria Illyria

  Πριν ημέρα

  Pse cpo ben me token ti o kokqyp

 3. Lena A

  Lena A

  Πριν ημέρα

  Spitali nuk behet per ne por behet per te fituar turku

 4. Ilir Kadrija

  Ilir Kadrija

  Πριν ημέρα

  o zotni na eshte bo ky rama si me pas babe , i pjese e popullit nuk pyetet me sepse nuk e rrun fare vesh gjati i qeverise ben cfare ti dojne palla , enver hoxhen e paskeni pas mire se ca doli ky enveri dyte me i rrezikshem me hajne ne histori , ja marrte zoti shpirtin shpejt

 5. Gentian Cela

  Gentian Cela

  Πριν ημέρα

  Ti japin tok tjeter

 6. Almir Hassa

  Almir Hassa

  Πριν 2 ημέρες

  Vlera eshte 3 mij lek te vjetra o xhaxhi kaq ta paguan shteti nuk je tu ja shit privatit shteti te fut kollodokun .

 7. Mr. Martenzit

  Mr. Martenzit

  Πριν 2 ημέρες

  Ku behet derri rob? Beje e pike. Plasi k*** se nuk dun keto delet. Tokat kan qen bosh me kohe, shqiptari eshte rrace pertaci. Te paguhen per token e te behet spitali pastaj ne p*** te r**** te ven keto bagtite.

 8. Hello Hello

  Hello Hello

  Πριν 2 ημέρες

  MOS E LENI NESE TOKA ESHTE E JUAJA . AI QEN BEN PAZAR ME TOKAT E POPULLIT_LE TA BEJE NE SURREL> EDHE NE SURRE JA VODHI TE TJEREVE_ HAJDUTI NUK NDRYSHON

 9. Kole LAMI

  Kole LAMI

  Πριν 2 ημέρες

  Do behet per civilet poe me von do ti dalin zani qe esht spital privat turk me shefat turk e specjalistat turk si spitalet tjera si amerikani si greku si gjermani dhe do ti shtohet edhe spitali turk

 10. Rake R

  Rake R

  Πριν 2 ημέρες

  Shtet barbon i mer token pronarit

 11. piro k

  piro k

  Πριν 2 ημέρες

  Si munde te japesh token e pronarit te ligjeshem ketyre te cilet qeveria e Berishes dhe Rames ja dhane ketyre pa asnje kacidhe ,dhe tani kerkojne demshperblim ,keta njerez kane te drejten per te kerkuar po pronaret e LIGJESHEM qe per 30vjete vetem mbeten gjygjegjeve te politikes shemtuar te Berishes dhe Rames hajduteve te paskrupull te injorances dhe zgjuarsise per te vjedhur prona kur ju duhen sipas interesit . I bejne pronar duke dhene tapi dhe pastaj ka marin ,ku je parlament Shqipetar qe i beni ligjet nga pahaftesia e ketyre ligjevenes fshatar injorante. Pas 10 vjetesh Rama do jete pronar i ketije SPITALI TE FAMSHEM.

 12. Dino Hasanov

  Dino Hasanov

  Πριν 3 ημέρες

  Po TE nderton Amerikanet cfare DO reagonin?

 13. Dino Hasanov

  Dino Hasanov

  Πριν 3 ημέρες

  Nukbi spiral turk.por spitalbi fierit..

 14. Roland Manaj

  Roland Manaj

  Πριν 3 ημέρες

  Nëqoftëse tokat i kanë në përdorim shteti do veprojë sipas ligjit ,nëqoftëse tokat janë trashëgimni shteti duhet ti paguaj me çmimin e tregut , në këto dy raste shteti duhet të veprojë në bazë të ligjit për tokat...

  • piro k

   piro k

   Πριν 2 ημέρες

   Ne kohen Enverit ,njerezit thoshin per pagesen epunonjesve qeveria me nje dore ti jep me tjetren ti merre.

 15. Qerime Ramaj

  Qerime Ramaj

  Πριν 4 ημέρες

  Bravo.👋👋👋👋👋👋👋

 16. Bardhok Ndoj

  Bardhok Ndoj

  Πριν 4 ημέρες

  shko e takoje ramen e futi nje kokerr plumbi...humb se humb ke,por te pakten heq nje pleh e vene mend te tjeret or vella

 17. Kole LAMI

  Kole LAMI

  Πριν 4 ημέρες

  Ai spital esht turk me nji pjes puntor shqiptar pper ta kamanduar at spital jan turqit e jo shqiptaret ky esht edi e dhomi jon

 18. Ludo Ludo

  Ludo Ludo

  Πριν 4 ημέρες

  Keta fermerë duhet të kompensohen me vlerën e drejtë sa u takon . Shteti duhet t'i paguaj ata me para bollshëm

 19. hajdar lleshaj

  hajdar lleshaj

  Πριν 4 ημέρες

  hahahaha. 50 miljon dylimn e doni ju dhe s jeni t kanqem

 20. hajdar lleshaj

  hajdar lleshaj

  Πριν 4 ημέρες

  po spital do behet jo kazino mor idjota merni lekt dhe rrini urt

 21. Alfert Cola

  Alfert Cola

  Πριν 4 ημέρες

  Toka u dha falas nga shteti dhe eshte dhene nw perdorim! Ne asnje vend te botes,shteti nuk jep toke falas. Ndaj edhe juve nqs do e kishit blere ne shtet njesoj si blene njerezit hyrjet ne pallate,sot kishe te drejte te kerkoje edhe 500 euro per m2. Ama ti e ke marre falas..dhe sot shteti ta merr se i duhet,dhe ti ske cri besh.

 22. Rosa 444

  Rosa 444

  Πριν 4 ημέρες

  O mere o lere o zotri se ske nga vete

 23. Iskender Tarasi

  Iskender Tarasi

  Πριν 5 ημέρες

  E xhaje ke shpres me ngrit nje lokal ne token qe do te ngeli ngjit me spitalin bar do hash dhe ti mor laluc koke trashe!

 24. Rakela Nocka

  Rakela Nocka

  Πριν 5 ημέρες

  1 pyetje kam. Pse cdo gje behet ne kurriz te ketij populli te vuajtur ... Cdo kush prej nesh eshte deshmitar i realitetit ne kete vend... Popullit i ripet lekura duke paguar dhe ato qe nuk duhet ndersa politikanet pasurohen ne kurriz te ketij populli.. Po deri kur.!

 25. Agrigeno Pepaj

  Agrigeno Pepaj

  Πριν 6 ημέρες

  Duhet ti vlersohet toka ashtu si esht ne treg pik e jo te hash mut ti Zoti Rama bashk me ate Turkun Erdo gi erdo go erdogan shif dojn mi vjedh tokat njerzve fuck tradhtart esat pash muta

 26. Juli Jazaj

  Juli Jazaj

  Πριν 6 ημέρες

  Kure behet nje projek per te vendin ne cdo vend ta mare shteti do sdo

 27. kasaj klodjana

  kasaj klodjana

  Πριν 6 ημέρες

  PSE TE BEHET' MJEK' TE KORRUPTUAR' DO KET' DO PAGUASH' PER TE TE VDEKUR'..

  • Illyria Illyria

   Illyria Illyria

   Πριν ημέρα

   vitet e para do ket staf turk qe do perdori dhe pajisjet.

 28. Tonipatos Ferataj

  Tonipatos Ferataj

  Πριν 6 ημέρες

  Kta nuk thon shyqyr Po thot jonxha po do mari vler vendi o budallenj rrini mbillni mister e hani vet

 29. Stelio Kuci

  Stelio Kuci

  Πριν 6 ημέρες

  Ate qe beri babai i tij enverhitleri qe u mori pasurin te njejten ben edhe ky djali i tij kjo esht ppsh nuk ndrishojn

 30. Kujtim Halimaj

  Kujtim Halimaj

  Πριν 6 ημέρες

  Bëjnë sikur nuk duan të japin tokën. Ku e gjetët tokën , kush ua la tokën ua dha ligji 7510 që ngatërroi dynjan.Toka ka qënë shtetërore dhe shteti për të ndërtuar një objekt publik të dëmshpërblen në bazë të ligjit dhe jo sa doni ju o derdimenë . Nuk thoni shyqyr që po ndërtohet Spitali .

 31. Bekim Hamza

  Bekim Hamza

  Πριν 6 ημέρες

  Vlera shteti ta blen më shumë

 32. Bekim Hamza

  Bekim Hamza

  Πριν 6 ημέρες

  Pse ini kaq budallenji,,lek do merrni, dhe shteti bën ligjin

 33. Ermir Cenaj

  Ermir Cenaj

  Πριν 6 ημέρες

  Mos u dorëzoni kunder këtyre qeverive hajdute Germadh 30 vje

 34. Arsino Llupi

  Arsino Llupi

  Πριν 6 ημέρες

  Fieri ka shansin e mire dhe per punsim te te rinjve qe po mbarojn mjeksine dhe tokat jan dhen vertet po shkruhen ne dokument Tako Are qe do te thot qe te gjith nuk kan te drejten e komandimit te asaj toke te behn cte duan vetem ta punojne dhe ti marrin prodhimin nqf se jepe sa per te ushqyer qe keshtu e jepni punesohuni te merrni dhe nje pension se toka nuk ju jep asgje per arsye do shum shpenzime qe ne sarrijm dote ne kohrat e gjysherve tane blihej toka kurse sot nuk ke dhen as nje grosh paguan nje tatim te ulet dhe kaq qe keshtu e jepni te fitoni dicka dhe te punesoheni aty se femijet qe keni nuk do i beni te bredhin mbrapa bishte te lopeve mendimi personal te kisha do e jepja mos bridhni pas Politikanve se te gjith derrat nje turi kane mos mendoni per vete po per te ardhmen e femijeve te ken kulturen dhe zgjuarsin e duhur mos i coni te mjelin lopet

 35. Eduard Merxhani

  Eduard Merxhani

  Πριν 6 ημέρες

  Mos pranoni nuk ua marim dot pa vkm

 36. Merjeme Agalliu

  Merjeme Agalliu

  Πριν 6 ημέρες

  Skan faj keta u ngdhin. Pronar me tokat nga sali berisha. Ja mori token pronare.Dhe ja dha dhurat. ..

 37. Onufri onufri

  Onufri onufri

  Πριν 6 ημέρες

  Ore nuk eshte toka juaj ajo eshte e Kristaqit dhe Anetes

 38. Esti Cesti

  Esti Cesti

  Πριν 7 ημέρες

  Topi esht I imi penalltine do ta gjuj une

 39. Pjeter Gjinaj

  Pjeter Gjinaj

  Πριν 7 ημέρες

  Sa keq merrni mutin

 40. Bartolomeo Bartolomei

  Bartolomeo Bartolomei

  Πριν 7 ημέρες

  Kan drejt asht pron private,shteti pagujn paret njerzve e ndertojn qa dojn ja ku ti mushet menja ministrit me shku dikush cerrik ku ka shpin e me i than ktu dot bahet spital i ri 🤦‍♂️🙏 paguju token si asht treg ateher ban spitalin,ajde minister ajde mas ja hum vlerat vedit mas u ban si sali muti

 41. Miresenavini Montana

  Miresenavini Montana

  Πριν 7 ημέρες

  Sa keq, uroj te zgjidhet me pasterti dhe qetesi per shpirtrat e tyre

 42. Fier Belgium

  Fier Belgium

  Πριν 7 ημέρες

  Ropqira Jan kta ministra e deputet, Po me te keqinj jeni ju servilat e partive. Sa te pa shpirt jeni. Po kujtoni se eshte populli idiot? Ktu ka 2 Te kqija qe jan ber ore Te poshter. 1 kerkojn ty marrin Te vetme menyr ushqimi fshatarve me kosto shume Te vogel, e vogel eshte o debila se leku njeher Te vjen edhe iken kta secili Jan 5 persona ne shtepi dhe e vetmja menyr per te ushqyer kishin tokat me perime. Kta skan pun tjeter Ai lek mund Te harxhohet brenda 2 viteve. Do thoj ndonje pall kari Pse sben pun tjeter. Pse tjesh ti ne terezin tende, pa i prish pun njeriu ne token tende duke ushqyer familjen me ato Te ardhur a sepse eshte e vetmi gje qe ti si te besh dhe Te te vijn te te ndryshojn me dhun ca karin do beje ti? ... Dhe 2, 3 muaj para zgjedhjeve, e di qe do iki Po merr biznes qe kur Te largohet Te largohet me koken lart. Ropqir krenar me pak llafe. Dhe ju lutem o patriota Te mi nuk ju ndihmon ambasada turke ne shqiperi. Duhet Te flisni me ambasadat jasht ose me kta Te te drejtave te njeriut jasht shtetit. Kontaktoni me ta. Brenda per brenda nuk behet gje i kontrollon ram ropqiri!!!

 43. Renato Resuli

  Renato Resuli

  Πριν 7 ημέρες

  Toka esht ne perdorim me ligjin 7501 dhe jo ne pronesi, ne qoft se keta jan pronaret e vertet kan te drejt.

  • dashamir nurce

   dashamir nurce

   Πριν 4 ημέρες

   Bravo,jam shum dakort !

 44. VITO CORLEONE

  VITO CORLEONE

  Πριν 7 ημέρες

  Qijani at nan RAMES e KUSH ta kerrcenon TOKEN more trim. Burrat desin me ner e jo TE poshtruar NGA bythqirat e turki. Kercitja o trim ti e djemt laberise. VDEKJE TRADHTARVE TE KOMBIT. RROFT SHQIPNIA.

 45. Bob Bobi

  Bob Bobi

  Πριν 7 ημέρες

  Ky qenka nje xerxebil qe se paska shokun ,ky e di dhe vete qe se pjerdh njeri....ik ore legen leri pordhet ,shyqyr qe te doli llotaria se te ishte per ty ne lokal do ishe akoma duke pire vodke tere diten .....

 46. teli ueli

  teli ueli

  Πριν 7 ημέρες

  Pronaret meritojne te marin maksimalen sepse me ate toke ushqehen mos te shikojne qeveritaret te mbushin xhepat e tyre

 47. Gezim Allaraj

  Gezim Allaraj

  Πριν 7 ημέρες

  Do te jete shteteror apo privat?

 48. Andre Kule

  Andre Kule

  Πριν 7 ημέρες

  500 VJET VRAU E PREU TURKU NE SHQIPERI,,,LUFTUAN STERGJYSHRIT TAN LAN KOCKAT,PER TE NDJEKUR TURKUN EDI RAMA E BIJE PRAP NE SHQIPERI... RROFT PS E RAMES!!!!!

 49. Papi papu

  Papi papu

  Πριν 7 ημέρες

  Merr ate leke qe te caktojne se do te marrin token dhe nuk do marresh nje qindarke. Fshatare te mbaruar.

 50. aert it

  aert it

  Πριν 7 ημέρες

  Po e shum e vertet po i Marin shpin Cia do te thot te lej pa shpi njerzit!! Toka eshte shpi Jan te detyruar ashtu si detyrojn njerzit te lejn shpin ta paguj token sipas ligjit,

 51. Vullnet Duraj

  Vullnet Duraj

  Πριν 7 ημέρες

  e di si eshte kjo pune..sna plasi fare .

 52. AL

  AL

  Πριν 7 ημέρες

  Pro Spitali Dikujt i ka ardh fati ne der dhe tani gjase spo du me shit token edhe se ska shum vlere si ata tek rruga kryesore, spo duam Spital duam bageti !!!!! 🐮👏Bravo fshatar, se kalamajt me bageti do i mbajsh deri sa te hikin nje dite ne Tiran ose gurbet, siguroi naj pun tek Spitali aty ndonje shkollim me ato lek dhe i ke femijet aty afer ose bli toke tjeter me ato para nese ka rendesi bagetia, po jo del edhe tregoju pa kuptim

 53. Fredi Tona

  Fredi Tona

  Πριν 7 ημέρες

  ESHTE K'THYER SHTETI SHQIPTAR PRONE PRIVATE E RAMES....

  • Mr. Martenzit

   Mr. Martenzit

   Πριν 2 ημέρες

   Po normal. Vendos shteti, jo bagtia. Do behet spitali e pike. I ke pa ti tokat e shqiperise sa % jan te punume? Ke mbi 70% toka te papunume. Sa here qe prezantohet nje projekt, lene ma spital i standarteve te larta, do dalin gjithmone shpellaret qe Saliu donte ti bente njerez po ce do, bahet ariu njeri, nuk bahet kurre, ose do kete nje fare proteste vetem e vetem per te then ja e bera timen. Spitali te behet e pik. Ne tju pelqen ne mos tju pelqej.

 54. Fredi Tona

  Fredi Tona

  Πριν 7 ημέρες

  HAJDE SHTET PRIVAT HAJDE?!

 55. Arben Gashi

  Arben Gashi

  Πριν 7 ημέρες

  Bravo doh behet. Lerni kto Media te shitura. Kto flliqsira.

 56. Saimir Yzeiraj

  Saimir Yzeiraj

  Πριν 7 ημέρες

  Ik re vari kars me gjith token tende 200 mij lek metri

 57. Denis Saliaj

  Denis Saliaj

  Πριν 7 ημέρες

  Merrni demshperblimin blini toke tjeter aty afer beni dhe dyqane do keni dhe spital te mire afer.

 58. MP Power

  MP Power

  Πριν 7 ημέρες

  Si per te ndertuar spitalin turk ne shqiperi🤮😡 Qa asht ku shtet dhe ky kryeminister qe I lejon kto gjera te hujt te ndertojn dhe te bejn qa te duan ne shtetin to. Turp Edi Rama ta kesh se po na ul posht ne syt e te gjith botes vetem per veten tate. E Pabesushme qa po ben ky njeri me kyt popull shqiptar. Edi Rama sa her te shoh me vjen per te 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 59. Zyra Lapi

  Zyra Lapi

  Πριν 7 ημέρες

  Po pse nuk e ben ne surrel atje asht vend shum i mir o xhaxhi te thashin kraht po si shet token e prinve

 60. sweet girl

  sweet girl

  Πριν 8 ημέρες

  Ore cfar toke mor ktej thoni ska pun kte ate shqipria nuk zhvilloet kjo ajo do ta paguaj token aq sa ben edhe do celesh dicka edhe do kesh te ardhura mir foli ky i dyti se nuk so i merni tokat ne var aman sa ma shum zhvullim aq me mir

 61. Ermal Peça

  Ermal Peça

  Πριν 8 ημέρες

  Po' te behet spitali dhe ju doni dardha po' shteti ta cakto vet o klysh mos u lodh kot

 62. Rali Milano

  Rali Milano

  Πριν 8 ημέρες

  Po po se ke me i marr mor shok ...ska shtet atje jo shtet moter q....😡😡😡😡😡

 63. Ergest Kaja

  Ergest Kaja

  Πριν 8 ημέρες

  O xhaxha ti je kokrre kumunustit dhe spihun

 64. Eduart Kongjinaj

  Eduart Kongjinaj

  Πριν 8 ημέρες

  Po e pate me 7501 sben dot gje tamerr shteti. Quhet ne perdorim.

 65. S Pappas

  S Pappas

  Πριν 8 ημέρες

  O BURRA DUHET RREVOLTE POPULLORE DUHEN KRIJUAR GRUPE SABOTATORESH DUHET KRIJUAR NJESI SNAJPERISTASH PER ELEMINIME SELEKTIVE TE KETYRE UZURPATOREVE. FILLONI DUKE SABOTUAR TUBACJONI E GAZIT TAP SABOTIMI U A HEQ DESHIREN PER TE INVESTUAR NE TOKEN TONE . KA ARDHUR KOHA TE KRIJOJME REPUBLIKEN E VORIO EPIRIT

  • Havaianas -

   Havaianas -

   Πριν 8 ημέρες

   Mos mendo se mund te beshe ......VEPRIMTARI ARMIQESORE.???!!!....dhe nuk do te mbashe ......PERGJEGJESI LIGJORE.......!!!

 66. L' Arca Della Salvezza

  L' Arca Della Salvezza

  Πριν 8 ημέρες

  MOS E LINIIIIIIII , MOS E LINIIIIIIII SE DO TJU MALLKOI ZOTI . MOS E LINIIIIIIII . NUK ESHTE SPITAL PER SHQIPTAR , ESHTE SPITAL PER PUSHTIM TURKE DHE ISLAMIK .

 67. Viktor Zeza

  Viktor Zeza

  Πριν 8 ημέρες

  Ky tjetri i ra kleckes, do te bej ndonje klub afer spitalit ky dobici😄

  • piro k

   piro k

   Πριν 2 ημέρες

   Shqipetari vjedh Shqipetarin gjeja me shemtuar.

  • Armando Mucaj

   Armando Mucaj

   Πριν 6 ημέρες

   Po re dobici zgjuar plakushi e do me 30 milek metri 🙈dhe ti lene ndo nje toke te hapı ndo nje biznes te rjepi shqipetaret.. Po mart k... In me te madhe ishalla😂😂😂

  • Fier Belgium

   Fier Belgium

   Πριν 7 ημέρες

   @Andre Kule sdo shume mend ti dallosh dobicat, sesht populli idiot 😄 respekt 😄

  • Andre Kule

   Andre Kule

   Πριν 7 ημέρες

   Edhe ti dobic I keq qenke!!,se ja kape direkt lojen 😄😄 Respect 🙌

 68. Lek Toma

  Lek Toma

  Πριν 8 ημέρες

  Bejni me kontrata me u dhane afiton qe kur spitali mund te ndaloj punen toka perseri u mbetet Juve. Nga shteti merrni afiton per cdo muaj osé padroni qe zen token Ashte i Detyruar tu jape afito

 69. Lek Toma

  Lek Toma

  Πριν 8 ημέρες

  Nuk ndolle e kurre ajo qe te marrin token pa paguar taksen.

 70. Erjon Tani

  Erjon Tani

  Πριν 8 ημέρες

  Ahh i shkreti ti.. Ti mund te duash shume gjera, por pyeti qytetaret e Fierit c'fare u duhet per jeten e tyre.. E di qe eshte s'do tja dish shume o Nastradin se c'duan te tjeret, por eshte jete kolektive dhe do beje mire te flisje pas takimeve me organet kompetente.. Merr parate dhe rri urte se po ndertohet spital bej kujdes c'fare thua..

 71. Italia Albania

  Italia Albania

  Πριν 8 ημέρες

  Mire thot Xhaxhai me ujin me zjarri dhe me qeverin smerresh dot.

 72. Dini Krasniqi

  Dini Krasniqi

  Πριν 8 ημέρες

  Turku e ka per interes te vetin ka meju myt lek po te jet ndoi shtet serioz nuk i ikin populli. Vet per qdo dit veq edhe n qiell sqe nuk kan hap kebapa

 73. Valentina Vale

  Valentina Vale

  Πριν 8 ημέρες

  Ay tokat po ju merr dhe lesht e marikes do merrni leket ju

 74. Andeas Shehaj

  Andeas Shehaj

  Πριν 8 ημέρες

  Ca do te beni ju spitali ka mare funt hauni me njeri tjetrinr

 75. Renato Shehu

  Renato Shehu

  Πριν 8 ημέρες

  i kere Trap fshatare Pro spitali bravo xhaxhai. 👏👏👏

 76. Toni Araniti

  Toni Araniti

  Πριν 8 ημέρες

  Në shqipëri i RRËMBEHET toka privatit kurse tokat shtetërore DHUROHEN uligarkëve në pushtet!!! ky është FAKT i vërtetueshëm dhe jo thjesht pikëpamje personale 😔😱🙀🙈🙊🤦 e ka bër Turku, e ka bër Zogu, e ka bër Enveri, e ka bër Sala, dhe Vazhdojnë pasuesit!! Flas për tokën , Lëre Detin pastaj! Të na rruaj partia🥂

 77. gango fieri

  gango fieri

  Πριν 8 ημέρες

  Merni ato pare dhe rrini se toka bujqesie me 2 milione po shiten

 78. Hans Shqipe

  Hans Shqipe

  Πριν 8 ημέρες

  Edhe neve ne Kosov na ka marr autobani 2 hektar e gjysem Ne nuk jetojm.ne kosov nuk kishim informacion se krejt po rrejn na than qe bahet pagesa 400 euro ari Kur tash ndegjojm aty ngat nesh megj me neve u pagu 900 ari Kur kam ndegju kam.shku ne Kosov ne Prill te 2015 ekam blloku autobanin erdhen do cuklana qesi shumar te malit ata jan polici po thjesht me ju than pular Rraca e ktynve qe e kan rrok shtetin keta po ja kalojn edhe Serbve Zoti asht i madh i qofshim fal

 79. Caroline Serrau

  Caroline Serrau

  Πριν 8 ημέρες

  Edhe nje gje te fundi o shoku po' penzionin mi e kerko ti qe nuk punu nje dite edhe Nate e mire

 80. Caroline Serrau

  Caroline Serrau

  Πριν 8 ημέρες

  Po kot me ju pyt sa bunkera keni ne kodra osé fshatra po' dikur kur ishte ai xhaxhi Enver askush nuk foli toka ime ai ho ben spital Jo hotel megjithate keni te drejte

 81. Eduart Kasemaj

  Eduart Kasemaj

  Πριν 8 ημέρες

  Po prit more fshatar i derrit te flasin kartat perpara pastaj fole. Bravo xhaxha ashtu po ,bravo,bravo,bravo. Ai do behet dhe babaxhani e mban fjalen. Toka e di un sa ju jep prodhim

  • Enrik Rushan

   Enrik Rushan

   Πριν 8 ημέρες

   Keta duan dhe leket po dhe po u bene dyqan e ne spital ti marin keta se keta jane shum te zgjuar dhe I bie dhe te shesin tokat po dhe tju bejne dyqan e tre here fitime hahahaha car idjotizem fshotaresk

 82. Arsim gashi

  Arsim gashi

  Πριν 8 ημέρες

  Ne qofshe se je djale shqipetari qi nonen edi rames sikur avni rrustemi

 83. Caroline Serrau

  Caroline Serrau

  Πριν 8 ημέρες

  O shoku po' ti ke 46 erdhe nuk je shenuar ne Pune atehete shife i file xhaxhain si thote jam demokrat ene le te behet ...a ty te duhete xhaxhi enveti qe te thote Ca' nuk punto ti hajde se te rregulloj un

  • Ledi senko

   Ledi senko

   Πριν 7 ημέρες

   Nuk punon n shtet o file , sic esht pjesa derrmuese pa pune nshqiperi dhe ata qe jane npune me sa per t ngren buke .. ai thot qe kjo toke me mban me buke , qe t mbaj toka me buke duhet te punosh

 84. Tolis btz

  Tolis btz

  Πριν 8 ημέρες

  Leket si ha as qeni.Me pes pare aspra do tju genjej.Po pastaj çar do hani apo do kaloni ne ndihme ekonomike.Se e di sa jep ky!!!!!!!Km eshte nga fshati i hajduteve

 85. kristian fistaj

  kristian fistaj

  Πριν 8 ημέρες

  Rama ik

 86. Komenti Komenti

  Komenti Komenti

  Πριν 8 ημέρες

  ore po te dhan 10 milion. mos ha mut ti jo miser jo jonxh. hajde se ka tok me u dhi me 5 milion dylymi

 87. Komenti Komenti

  Komenti Komenti

  Πριν 8 ημέρες

  ore po te dhan 10 milion. mos ha mut ti jo miser jo jonxh. hajde se ka tok me u dhi me 5 milion dylymi

 88. Feim Merkaj

  Feim Merkaj

  Πριν 8 ημέρες

  Or dial futihun rames dhe turqeve te pjerdbur

 89. Geni Info

  Geni Info

  Πριν 8 ημέρες

  po ju i keni mbuluar me ferra tokat beni sikur punoni,, ai qe e ble per biznes ndormale do e blej shtrenjte po jo kur flitet per interes publik se nga taksat tona do blihet

 90. Bardhok Brushtulli

  Bardhok Brushtulli

  Πριν 8 ημέρες

  EDREJT

 91. dhimiter limollari

  dhimiter limollari

  Πριν 8 ημέρες

  Ekziston nje ligj.. 7051 qe thot shteti ta jep shteti ta mer.. kshu ma moren dhe mua token ..me 3 mij lek metri nga 30 euro qe jepte firma gjermane..

 92. vangel ntokai

  vangel ntokai

  Πριν 8 ημέρες

  Do kompensohesh o bole kanari

  • Zyra Lapi

   Zyra Lapi

   Πριν 7 ημέρες

   Ky asht i rrjellur nga trute se po tme vij tek toka ime kallepin ne goj ja fus aty mbaj familjen qme duhet spitali qe rrejn ato mos e lshoni vllezer se do dilni nrrug te malle

 93. Virsion Prifti

  Virsion Prifti

  Πριν 8 ημέρες

  Ke te drejt o xhaxhi shteti eshte shtet dhe vendos

 94. Indrit Cela

  Indrit Cela

  Πριν 8 ημέρες

  Po ju ca mutin doni .po tju vi te marri token tuaj Ashton do flisni.ata me ate token ushjehen

 95. Ardian Koci

  Ardian Koci

  Πριν 8 ημέρες

  Jepe tokën falë re xhaxha se ti i hengre çairet.

 96. aferdita guga

  aferdita guga

  Πριν 8 ημέρες

  po te behet spitali.po keta ku e gjeten token.shteti ua dha.ne qe jemi ne qytet as shtp sbejm dot.fshati.vila.toka e shtp ne qytet.I rifte qytetarit.te na I ndaj shteti tokat te gjitheve.fshat e qytet.pun e sejcilit si e menaxhon token.e ska goj askush ndaj shtetit .po rijn pa pun si derat.te rijnte u marin lek per kafe prinderve.po te ket tok vete e punon.ia mer frutin.te behet spitali te sherohen njerzit aty.se I mbyti helm.gazi.

 97. Andrea Prifti

  Andrea Prifti

  Πριν 8 ημέρες

  O injorant shtet mbudallenjesh ky vend ku pretendoni te mbehet spital eshte mocal te mbyte lageshta.Mose degjoni nje te semure pore ngrini nje grup pune te percaktoi sakte se ku munde te ngrihet nje spital,Ketu eshte pere stall derrash.Eshte fatekeqesi e ketij vendi qe shume njers me dije lihen jashte cdo projekti.TE RROI INJORACA O SHQIPERI PRANDAJ PO ECEN "PERPARA "

 98. sopoti78

  sopoti78

  Πριν 8 ημέρες

  Ne shqiptaret bertasim nuk ka spitale!!!! Tani themi ndertoje po jo ne token time,

  • aert it

   aert it

   Πριν 7 ημέρες

   Kush le njeri ne token e vet dihet ajo

 99. Dja Boraka

  Dja Boraka

  Πριν 8 ημέρες

  Tok nuk prodhohet me

 100. Deti D

  Deti D

  Πριν 8 ημέρες

  O ROBO MUSH KALLASHI SE KETA TA MORIN TOKEN E BOJNE SIKUR TE PAGUAJN HAPNI SYTE SE GJYSMEN E VLERES TE TOKES DO I MARRIN KETA TE BANDES SE RILINDJES

  • Artin Arti

   Artin Arti

   Πριν 7 ημέρες

   @Power Dinami hahahaha...

  • Power Dinami

   Power Dinami

   Πριν 8 ημέρες

   Mere ti kallashin e kruaj bithen me ta pse ju thua tjereve apo kujto se te tere jane te verbuar per nje cop sali si ty!

Επόμενο