10 Momente te Pabesueshme kur Kafshet kane Shpetuar Jeten e Njerezve !

* Fakte Interesante Shqip *
Nqs kjo Video ju ka pelqyer ju lutem bejni sa me shume SHARE....
Subscribe ne kete kanal dhe klikoni zilen ne menyre qe te mos humbisni asnje video te re....
Materiale Interesante priten te futen....
Stay Tuned!!!
Per arsye te ndryshme kontaktoni ne adresen e Emailit :
kontaktofakteinteresante@gmail.com
Stopping By the Inn by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 license. creativecommons.org/licenses/by/4.0/
Source: www.twinmusicom.org/song/298/stopping-by-the-inn
Artist: www.twinmusicom.org

Σχόλια 

 1. Progonati Shpk

  Progonati Shpk

  Πριν 6 ημέρες

  Po ju pse nuk kini vene nje foto te luanit te detit perderisa e fotografuan shume njerez

 2. Curraj Eperm

  Curraj Eperm

  Πριν 6 ημέρες

  Kane ndodhur dhe them qe jane te verteta u lumte

 3. Avni Bulli

  Avni Bulli

  Πριν 6 ημέρες

  Mua me pelqen pitbulli sepse me shpetoj jeten nga nje hajdut qe po mundohej te me rrembente dhe qeni im filloj sulmin ndaj hajdutit edhe e dua shum qenin tim Lucin

  • Avni Bulli

   Avni Bulli

   Πριν 6 ημέρες

   Edhe un e pata nje qen pitbull si sasha dhe emrin e kishte sasha por kur i bëri 4 muaj vdiq

  • Avni Bulli

   Avni Bulli

   Πριν 6 ημέρες

   Mos te ishte ai nuk e di si do te mbjetoja

 4. Gavriel Tole

  Gavriel Tole

  Πριν 6 ημέρες

  0 subskribe ike ginjeshtra mut

 5. Nazmi Kajo

  Nazmi Kajo

  Πριν 6 ημέρες

  Po

 6. Elira Mustafaraj

  Elira Mustafaraj

  Πριν 7 ημέρες

  Uau nuk dija asnje fakt nga keto

 7. Erion Arifi

  Erion Arifi

  Πριν 7 ημέρες

  rren osht krejt

 8. Aida Osmani

  Aida Osmani

  Πριν 7 ημέρες

  👍👍

 9. Hazir Imeri

  Hazir Imeri

  Πριν 7 ημέρες

  So nice & sweet

 10. Gamers TV

  Gamers TV

  Πριν 7 ημέρες

  Je super kanal

 11. Flat Earth

  Flat Earth

  Πριν 8 ημέρες

  Bot kuptimi i kafshve ashtë shum i fort. ato na kupton neve, ne nuk i kuptom ato.

 12. Fatlind Hoxhaj

  Fatlind Hoxhaj

  Πριν 8 ημέρες

  Veq zanin ndrro se kshtu videot e mira

 13. Kastriot Derstila

  Kastriot Derstila

  Πριν 8 ημέρες

  Mua me shpetoji qeni im nga nje qen tjeter qe donte te me kafshonte

 14. ολερντι χεκα

  ολερντι χεκα

  Πριν 8 ημέρες

  E doukour

 15. Gamer alb

  Gamer alb

  Πριν 8 ημέρες

  A ti je boss

 16. Gika Gika

  Gika Gika

  Πριν 8 ημέρες

  Mu meverte me ka shpetuar qeni un po ecja ne rrug qeni im me shtyu nuk e dija pse por pastaj pash se nje njeri po me gjuante me shatgan fati im isht qeni aty😁

 17. Enida Uka

  Enida Uka

  Πριν 9 ημέρες

  Po un i besoj të gjithve

 18. Milot Mustafa

  Milot Mustafa

  Πριν 9 ημέρες

  Mu mka pshtu qeni im na 6 qe te tjerë

 19. luiza cani

  luiza cani

  Πριν 9 ημέρες

  Dashurin qe kan kafshet nuk ekan njerezit

 20. luiza cani

  luiza cani

  Πριν 9 ημέρες

  Kafshet jan te mencura

 21. luiza cani

  luiza cani

  Πριν 9 ημέρες

  Kafsha esht legjend

 22. Clip TV C

  Clip TV C

  Πριν 9 ημέρες

  Ju faqe jeni Legjend 💪💪

 23. Yasser_eddine AHAMADA

  Yasser_eddine AHAMADA

  Πριν 9 ημέρες

  Un kam ni qen te vogël dhe kur ishim me familjen në mamin në po flisnim babi nuk po SHIFTE rrugën dhe qeni lehu shum dhe babi e kuptoj që kishte makin para

 24. FRD GAMING

  FRD GAMING

  Πριν 9 ημέρες

  Mua dhe shoket e mi na ka shpetuar nje qen nga nje pitbull i zi qe ishte Duke na kapur por ai qen erdhi dhe na shpetoi por tani AI ka ngordhur😭😭😭

 25. Lindita Blakaj

  Lindita Blakaj

  Πριν 9 ημέρες

  Po mua sepse un jam kan tue kaluar rrugen dhe nje qen me ka shtyer dhe me shpetoi jeten

 26. sadije rakipi

  sadije rakipi

  Πριν 9 ημέρες

  një terrier e shpëtoj shokun tim nga një pastor german

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 27. Sadije Hoxhaj

  Sadije Hoxhaj

  Πριν 9 ημέρες

  Po

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 28. maksim gjiourgji

  maksim gjiourgji

  Πριν 10 ημέρες

  Fantastike.

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 29. MrDoGwOf PubgM

  MrDoGwOf PubgM

  Πριν 10 ημέρες

  Qeni im kam te sharrit dhe me ka dal nje pitbull dhe e mbyt

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 30. vesaf potoku

  vesaf potoku

  Πριν 10 ημέρες

  jo

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 31. ff erison

  ff erison

  Πριν 10 ημέρες

  Flit për lojrat me horrore ne bot

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 32. SANTI TV

  SANTI TV

  Πριν 10 ημέρες

  po vete me shume sub se shqip gaming bravo!

 33. Gezime Batku

  Gezime Batku

  Πριν 10 ημέρες

  Kam ndigjuar se tet shpetojn njerzit po tet shpetojn kashet jo por asnjer mos i perzejm se jan me zemer te bardh

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 34. Zamira Dhima

  Zamira Dhima

  Πριν 10 ημέρες

  Foto e re shumë e bukur

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 35. mini games tv Ostrovica

  mini games tv Ostrovica

  Πριν 10 ημέρες

  janë te gjitha te vërteta 100%

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 36. Julian Tusha

  Julian Tusha

  Πριν 10 ημέρες

  👏👏👏👏👏👏👏👍👏👏👏👍👍👍

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 37. Nijazi Osmani

  Nijazi Osmani

  Πριν 10 ημέρες

  Ta bera subscribe

  • Nijazi Osmani

   Nijazi Osmani

   Πριν 9 ημέρες

   @Fakte Shqip ta kam bërë

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 38. Agim Karai

  Agim Karai

  Πριν 10 ημέρες

  Janë të gjithë të vertet i. Besoj😇😇😇

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 9 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE (zoti ta shperbleftë)💙

 39. Emiljano Caushi

  Emiljano Caushi

  Πριν 11 ημέρες

  Bravo je me i miri vazhdo keshtu❤❤❤❤❤

  • Emiljano Caushi

   Emiljano Caushi

   Πριν 9 ημέρες

   @Fakte Shqip te bera bro❤

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 40. Fjori Shurdhi

  Fjori Shurdhi

  Πριν 11 ημέρες

  Woww kshu vazhdo bisha

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 41. Xhulja Cacaj

  Xhulja Cacaj

  Πριν 11 ημέρες

  Lepuru me lajmeru ambulacen hahahaha😂😂😂😂😂

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 42. Terenc Mihaj

  Terenc Mihaj

  Πριν 11 ημέρες

  Rottweileri na shpetoi nga zjarri

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 43. Jehona Baftiji

  Jehona Baftiji

  Πριν 11 ημέρες

  Jo jo . 🐕‍🦺🐩🐎🐎🦮🦮

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 44. FF Ledjo

  FF Ledjo

  Πριν 11 ημέρες

  Sa me shum vidjo hedh ti mua me pelqejn akoma me shum RESPEKTE!👑👑👑🦁🦁🦁🦁❤❤❤❤❤

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 45. Leda 1983

  Leda 1983

  Πριν 11 ημέρες

  un ma shum du kafshet se njerzit

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 46. Nijazi Osmani

  Nijazi Osmani

  Πριν 11 ημέρες

  Askush nuk mundet te te shpetoje pervec zotit

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 47. Arife Azizi

  Arife Azizi

  Πριν 11 ημέρες

  O v e g a n a jr mil o o be re te rbr eu4 rirvsi sgp

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 48. Renis Markja

  Renis Markja

  Πριν 11 ημέρες

  Super video

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 49. Reshaat Mjekiqi

  Reshaat Mjekiqi

  Πριν 11 ημέρες

  Te lumte🙃

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 50. Lisi Gashi

  Lisi Gashi

  Πριν 11 ημέρες

  Wow te lumtë vetem vazhdo te pershendes nga franca ❤️🇫🇷

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 51. Elton Tusha

  Elton Tusha

  Πριν 11 ημέρες

  jeni me te miret

  • Elton Tusha

   Elton Tusha

   Πριν 10 ημέρες

   do ta bej subscribe

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 52. Viktor Marseille

  Viktor Marseille

  Πριν 11 ημέρες

  Sot me besnike dhe me te meshireshem jane kafshët se njerezit sidomos qente

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 53. Afsch Ckyfvy

  Afsch Ckyfvy

  Πριν 11 ημέρες

  Ich e verte. Esht Qeni esht i menqur Kur i rrafi. Fmit aj hyn midis. Fmive e i mbron

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 54. Sindi Bejko

  Sindi Bejko

  Πριν 11 ημέρες

  Po. Kur kam qene e vogel qenushja ime me mbrojti nga disa rembyes te cilet deshin te me rembenin

  • Sindi Bejko

   Sindi Bejko

   Πριν 9 ημέρες

   @Fakte Shqip ty? Se kti kanalit I kam bere

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 55. GTA SHQIP

  GTA SHQIP

  Πριν 11 ημέρες

  Kaloni nje her nga kanali im cuna

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 56. Fetije Bytyqi

  Fetije Bytyqi

  Πριν 11 ημέρες

  Kta tjert veq po bajn video game bile ti po tregojsh shum gjana veq vazhdo je ma i miri😎😎😎😎🙄🙄🙄🇦🇱🇦🇱

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 57. DANIELI TV

  DANIELI TV

  Πριν 11 ημέρες

  S'kam pas ndonji rast

  • DANIELI TV

   DANIELI TV

   Πριν 11 ημέρες

   Por me vjen shum inat sepse un mar gjithmon mace ne shtepi po komshinjtë i vrasin madje kur mar nje mace te tjerat vijnë vete dhe me behen shum mace 😍

 58. Mateo Subashi

  Mateo Subashi

  Πριν 11 ημέρες

  Mu më ka ndollur njëherë me qent e lagjes dhe mos të ishte qeni im aty do të më kishin bër cop më cop fal atij jam gjallë “qeni është kafsha më besnik në bot"”

  • Baba Baba

   Baba Baba

   Πριν 11 ημέρες

   Qyki rast me ka ndoll edhe mue kur isha kosov jam kan thmi qeni jem me ka shpetue

 59. Lorik Xhelili

  Lorik Xhelili

  Πριν 11 ημέρες

  Jeni super te mrekullueshem

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 60. attaul hdi

  attaul hdi

  Πριν 11 ημέρες

  jo

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 61. Aleks Biba

  Aleks Biba

  Πριν 11 ημέρες

  Po

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 62. Ledion Xhavara

  Ledion Xhavara

  Πριν 11 ημέρες

  Qeni im zagar mëka shptuar nga pesë qen

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 63. BTS is my HOPE

  BTS is my HOPE

  Πριν 11 ημέρες

  Sa me kane bere me ca keto pjese😥😥👏👏💕

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 64. Diolent gaming

  Diolent gaming

  Πριν 11 ημέρες

  1

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 65. Albani Do

  Albani Do

  Πριν 12 ημέρες

  Bravo me i miri je vazhdo dhe video me interesante veq vazhdo ,👌👌👌👌👌👌👌🏅🏅🏅🏅🏅🔥🔥🔥

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 66. Bernardo Barjame

  Bernardo Barjame

  Πριν 12 ημέρες

  Gorill që shpeton njerez 😂🤣

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 67. { Lule te vetmuara Songyl Xhemre}

  { Lule te vetmuara Songyl Xhemre}

  Πριν 12 ημέρες

  Wow

 68. Emir Emiri

  Emir Emiri

  Πριν 12 ημέρες

  Mua me shpetoi maca ime sepse ishte duke i digjur shtepija ime dhe ajo me zgjoi nga gjumi dhe une pshtova kjo histori ka qene para 3vite por une jetoj ende meace sepse ather ka qene kotele

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 69. Ujku errsires

  Ujku errsires

  Πριν 12 ημέρες

  Do marr edhe un 1 lepur🤣🤣🤣

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 70. Beza Rama

  Beza Rama

  Πριν 12 ημέρες

  Mashum ka njer kafsh sa kafshat

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 71. Klajdi e gabrieli channel

  Klajdi e gabrieli channel

  Πριν 12 ημέρες

  Po me shpetuar nje qen me emrin tomi qe e ushqeja te lagjja se nuk e mbaja ne shtepi nje dit po ecja me shoket kur nje qeni i shtermadh po na ndiqte. Tomi na shpetoj dhe shkoj dhe e beri cope'-cope.

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)

 72. Fabjan Muca

  Fabjan Muca

  Πριν 12 ημέρες

  Po e kam patur nje

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 73. KS ARBER

  KS ARBER

  Πριν 12 ημέρες

  Bravo

  • KS ARBER

   KS ARBER

   Πριν 10 ημέρες

   @Fakte Shqip ok

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 74. Endi Gashi

  Endi Gashi

  Πριν 12 ημέρες

  🤐🤐

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 75. Urim Beqiri

  Urim Beqiri

  Πριν 12 ημέρες

  Une e kum pas ni rast duke tentuar te hyj ne podrum ni gjarper ishte para meje po mos te ishte qeni do ta shkilja ate dhe me siguri do ta pesoja

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 76. Angry Wolf

  Angry Wolf

  Πριν 12 ημέρες

  Po eshte shum e vertet Macja ime me ka shpetuar nga zjarri 😽 po te mos ishte macja un zdo isha ketu ku jam

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 77. Rilind Kryeziu

  Rilind Kryeziu

  Πριν 12 ημέρες

  Bravo numer 1je

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 78. shqip gamer

  shqip gamer

  Πριν 12 ημέρες

  Intere sant

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 79. KAKASHI HATAKE

  KAKASHI HATAKE

  Πριν 12 ημέρες

  Super vid po ti te ve ne gjum kur flet🤣🤣🤣🤣🤣🤣mos e merr per keq

  • KAKASHI HATAKE

   KAKASHI HATAKE

   Πριν 10 ημέρες

   @Fakte Shqip ok vlla flm ❤️❤️❤️

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 80. FABJO. FF

  FABJO. FF

  Πριν 12 ημέρες

  Mu me ka ndodhur pasi qeni qe mbanim jasht shtepis fillojt te lehte pa pushim ne oren trre te nates kur ne u zgjum dhe dolem jasht vum re se tek shtepia e shokut tim kishte ren flak dhe keshtu lajmrum zjarrfiksen dhe shkum te shpetonim njerzit po te mos kishte qen per qenin shoku im sot zdo te ishte

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 81. as gamer

  as gamer

  Πριν 12 ημέρες

  Vec vazhdo shum video e mir

  • as gamer

   as gamer

   Πριν 10 ημέρες

   @Fakte Shqip ta bera por si i ke bere me shume se 100 k subscribers dhe nuk ke shum shikime

  • Fakte Shqip

   Fakte Shqip

   Πριν 11 ημέρες

   TE LUTEM ME BEJ SUBSCRIBE 💙(zoti te shperbleftē)....

 82. ENRIKU TV

  ENRIKU TV

  Πριν 12 ημέρες

  A po esht macja ime pe me ka shtuar nga gjarpi

 83. irisa S . H

  irisa S . H

  Πριν 12 ημέρες

  Une kam pature Dy qene ne kohe te ndryshem po jo se me shpetoi jeten po qe ishin aqe te zgjuare s vetem e folura I mungonte po jeten me Ka shpetuare mua edhe mamit time mushka nga ujku e mbaje mende ende sote ishte muaji qershore Ka qene ora 10 e mengjesit kure ate dite kishim vajture nga tokat per te punuare edhe ujiture perimet. Mushka e pa dhe po perplaste forte kembet. Dhe po bente shum zhurem nuk po qetsohej fare une vajta per te pare nga afer se Cfare kishte mose u trembe nga ndonje gjarper mose e kishte shkelure pa dashje she gjarpri iu kthye po kure holla syte perballe ishte nje gje ngjyre gri e erret jo Shum I zi dhe mendova se mose ishte qëne kopeje. Pore kure e pashe mire qe po nuhaste balgat e baktive bertita forte maaaaa Thashe ujkuuuu Spo I besote veshet erdhi ati kure isha une me mushken Dhe e pa ishte fati yne qe sna kishte pikasure se rrethe 20 min qe ndenjem ne per ta mare veshe do kishte bere kerdin Kshu morem mushken Dhe ikem ne shpi Cfare kishim me vete I lame vetem shpetuam kokat tona dhe shpetimtaren qa fale saje jemi gjalle ende sote

 84. Shqipet ne shkup

  Shqipet ne shkup

  Πριν 12 ημέρες

  Bro nuk e di si te tregoje por une e kam nje pitbull ka 2 vjet nje dite duke shkuar une ne shitore vllau im mpate dhen mere qenin dhe ashtu kshtu ja ben nje krug dhe une se degjova vare dhe I thash por vellau im e kishte leshuar te vjer mbrapa meje une nuk e verrejta dhe nje tufe qenesh mu fersul dhe ne ate qaste nuk dija qte beja u shtriva ne toke me rastin qe te me shpetoje dikush vetem kur e pash qenin tim qe I fersulej qent e tjere dhe tani e kam ate qen dhe faleminderohem nga zemra edhe pse ai nuk kupton kjo ishte historia ime.

 85. Boni Durres

  Boni Durres

  Πριν 12 ημέρες

  🐬🐬

 86. Boni Durres

  Boni Durres

  Πριν 12 ημέρες

  Kali esht shum i Zgjuar

 87. Boni Durres

  Boni Durres

  Πριν 12 ημέρες

  Qeni 🐕🐕🐕

 88. Jasin Duraki

  Jasin Duraki

  Πριν 12 ημέρες

  Te gjith

 89. rejana balla

  rejana balla

  Πριν 12 ημέρες

  o dion ti ci ropt zoti o kriju vet jo se ka lind

 90. Genti Memollari

  Genti Memollari

  Πριν 12 ημέρες

  Une i dua delfinet

 91. Zef Lleshi

  Zef Lleshi

  Πριν 12 ημέρες

  Kam pasur shum raste kur ceni im besnik me ja shpetuar dhe ndimuar

 92. Orges Dautllari

  Orges Dautllari

  Πριν 12 ημέρες

  Bravo te lumte ! Po une I besoj se jane te verteta

 93. Drenusha Dula

  Drenusha Dula

  Πριν 12 ημέρες

  Po un Kisha nje. Qen dhe ishe mes nat parafersisht ora 3:26 dhe qeni ishte I lidhur ne kolibe dhe ai lehte lehte pa nderprer kur u zgjova pash qe dishka kishte tek dera e hymjes se oborrit por mendova se nje mace dhe hapa dritaren dhe I fola qenit dhe krijesa qe mendoja mace u zhduk dhe qeni pushoj se lehuri

 94. Erion Ymeraj

  Erion Ymeraj

  Πριν 12 ημέρες

  Fuqia e Zotit esht e pakrahasueshme.Flm Zoti madh me mrekullitë qe bene.Kto jane me shume se te verteta.

 95. SASUKE UCHIA

  SASUKE UCHIA

  Πριν 12 ημέρες

  Macja ime shpetoi mamin Tim nga nje gjarper po mos ti ikte macja nga mbara mamit gjarperi do e kafshonte

  • シʟᴀᴍʏʏʏ

   シʟᴀᴍʏʏʏ

   Πριν 10 ημέρες

   shko rreje najkan tjt

 96. Soni Gagstieri

  Soni Gagstieri

  Πριν 12 ημέρες

  Super video

 97. Orest Skurani

  Orest Skurani

  Πριν 12 ημέρες

  Faqa me e mire jeni brv 😁❤

 98. Beast GamePlay

  Beast GamePlay

  Πριν 12 ημέρες

  ma i miriii je!!👍👍👍

 99. Elvana Krasniqi

  Elvana Krasniqi

  Πριν 12 ημέρες

  Po Kam pasur

 100. FF EDI FF

  FF EDI FF

  Πριν 12 ημέρες

  Jeni me te miret ❤️❤️

Επόμενο