EVA SHTATEZANE ? 🤰🏼 + SHOPPING I DESHTUAR 🛍 | VLOG

Σχόλια 

 1. Habibe Roci

  Habibe Roci

  Πριν 8 ημέρες

  Ku jetoni ne shqiperi?

 2. Mom & Dad Number one

  Mom & Dad Number one

  Πριν 10 ημέρες

  Shume me pelqen kultura arabe ❤

 3. Shpresa Salija

  Shpresa Salija

  Πριν 10 ημέρες

  Te dua adisa🤍

 4. Mirela dyrmyshi

  Mirela dyrmyshi

  Πριν 10 ημέρες

  hey goca e sju kam pyetur kur esh plani juaj per tecpas nje bebe?

 5. Naim Tala

  Naim Tala

  Πριν 11 ημέρες

  Au lodhet 😂😘 Ju pershendes Adisa Eva 😍😍😍😍

 6. Nejada Misiraj Loredana Zefi

  Nejada Misiraj Loredana Zefi

  Πριν 11 ημέρες

  Afife Lotttt🤣🤣🤣🤣

 7. Sara Ramadani

  Sara Ramadani

  Πριν 13 ημέρες

  A jetoni ne Arabi?

 8. Zef Pergjoni

  Zef Pergjoni

  Πριν 13 ημέρες

  A.sje arabe ti

 9. Diellza Berisha

  Diellza Berisha

  Πριν 15 ημέρες

  Paguan me Euro??

 10. Elsa Renis Matias

  Elsa Renis Matias

  Πριν 20 ημέρες

  Pyete pak Even te lutem me cfare boje i ben floket se ate ngjyre dua dhe un e se gjej dot hahaha...jeni sh te mira..na me kenaqe

 11. Flavia Hidri

  Flavia Hidri

  Πριν 26 ημέρες

  me gjith like timin vajten 2.9K 💕💕💕

 12. Azize Ramadani

  Azize Ramadani

  Πριν 26 ημέρες

  Un quhem azize Hahahah sa e bukur qe je o dritt te dua shum arsyja e jetes time 💖💖💖

 13. Hcjch y Chchchxhxj

  Hcjch y Chchchxhxj

  Πριν 27 ημέρες

  ♥️♥️

 14. Emmy Emy

  Emmy Emy

  Πριν μήνα

  Je shum e embel Adisa🥰!

 15. Sidorela official

  Sidorela official

  Πριν μήνα

  Ku je o Adife😂sa bukur ta thoshte emrin ai 😂 sa kam qesh per zotin je shume e mire Adisa❤️❤️❤️😍

 16. galaxy venus

  galaxy venus

  Πριν μήνα

  Shum e mir je adisa pse sben nje Supermarkt haul 🥰🥰🥰🥰

 17. Evisa Selimaj

  Evisa Selimaj

  Πριν μήνα

  hahahaa e paskeni perveluar salmonin hahaha

 18. Evisa Selimaj

  Evisa Selimaj

  Πριν μήνα

  hahaha pse eke len ricon jasht o goce hahaha

 19. Redion Xhepa

  Redion Xhepa

  Πριν μήνα

  Adisa shume mire u moret vesh me taksistin 🤣🤣🤣

 20. Anglisht Me Elonën / English With Elona

  Anglisht Me Elonën / English With Elona

  Πριν μήνα

  😁

 21. Rinesa Hasani

  Rinesa Hasani

  Πριν μήνα

  Sa shum ju dua ty dhe Eves,Eva urime ju dua shum jam fansa 1

 22. Era Muca

  Era Muca

  Πριν μήνα

  I love you👑

 23. Inna In

  Inna In

  Πριν μήνα

  O Aziza😅 dhe Eva jeni shume te mira🥰

 24. Enkelejda Doka

  Enkelejda Doka

  Πριν μήνα

  Te gjith burrat isoj merziten kur ne bejm shopping e ne prap skemi asgje te veshim 🤣😂

 25. Lorenc Vzhari

  Lorenc Vzhari

  Πριν μήνα

  Përshëndetje unë dua të bësh një vidjo të martesës tënde .beni nje like keto komente

 26. Lusila Lusila

  Lusila Lusila

  Πριν μήνα

  3:22 hahaha azize adife 😂😂😂😂hahaha lottttt😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅

 27. Lusila Lusila

  Lusila Lusila

  Πριν μήνα

  Hey pls replay

 28. Tusha Lije

  Tusha Lije

  Πριν μήνα

  Ketu ku jetoj un o zemer se kuptoj pse shesin fustane se osht vecem dimer

  • Gatimet e mamit

   Gatimet e mamit

   Πριν μήνα

   Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗.

 29. kikki Krasniqi

  kikki Krasniqi

  Πριν μήνα

  Lyyyyyyy♥️♥️

 30. Blerta Sadiki

  Blerta Sadiki

  Πριν μήνα

  💋💋💋💋

 31. Blerta Sadiki

  Blerta Sadiki

  Πριν μήνα

  Zemraa❤️❤️❤️

  • Gatimet e mamit

   Gatimet e mamit

   Πριν μήνα

   Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗.

 32. Sonila Xhepa

  Sonila Xhepa

  Πριν μήνα

  Sei bella bravo rragazi

 33. DS 77

  DS 77

  Πριν μήνα

  Ju boft mir 👍🏻❤️

 34. Eva Evvaa

  Eva Evvaa

  Πριν μήνα

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 35. Velvet Belulovska

  Velvet Belulovska

  Πριν μήνα

  ❤️

 36. Acua Calientes

  Acua Calientes

  Πριν μήνα

  Aziza hahahahha

 37. Mark Gjoli

  Mark Gjoli

  Πριν μήνα

  ku eshte dhene pjesa qe ke thene we eva eshte shtatzene

 38. dali mziu

  dali mziu

  Πριν μήνα

  adisa je nje nga blogeret me te mira te pergezoj dhe te perfaqoj dhe te uroj me te mirat shpresoj te me besh ose nje like ose te me kthesh pergjigjje

 39. Mari nela

  Mari nela

  Πριν μήνα

  Hahahaha sa kam qeshur😂😂je nje yll🌟

 40. Uendi Mellaraj

  Uendi Mellaraj

  Πριν μήνα

  Ne cfare dite e ka ditelindjen profeti “MUHAMED?❤️

 41. Elif Dani

  Elif Dani

  Πριν μήνα

  Sa te embla qe jeni😍ju dua❤❤😘😘🥰🥰

  • Gatimet e mamit

   Gatimet e mamit

   Πριν μήνα

   Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗.

 42. VALZA M3456

  VALZA M3456

  Πριν μήνα

  adissa gjo te lutem ma permend ne nje video te rralles😊😊😘😊😘😊😘😘😊😘😊

 43. Anna Toska

  Anna Toska

  Πριν μήνα

  Esht shtazan Eva ijo

 44. Lunida

  Lunida

  Πριν μήνα

  Si gjithmone video te bukura❤️ Jeni shume te mira qe te dyja🌸🌸

 45. Fetah Brihmani

  Fetah Brihmani

  Πριν μήνα

  Love you so much ❤🍓😘

 46. Valentina Tina

  Valentina Tina

  Πριν μήνα

  Roman hahahha Lot jeni me Te mirat. Shume Pershendetje nga Hamburgu.

  • Gatimet e mamit

   Gatimet e mamit

   Πριν μήνα

   Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗.

 47. pranvera mustafaraj

  pranvera mustafaraj

  Πριν μήνα

  Bukur

 48. desara sara

  desara sara

  Πριν μήνα

  Vetm burrat nuk jan asnjë her të lumtur kur grat jan për shopping' jam mek së qeshuri 🤣 me lot kur Andi dhe Maurisio reaguan ashtu kur i thoni që ishim për shopping !🤣

 49. desara sara

  desara sara

  Πριν μήνα

  Jeni shum të mir të dyja dhe Eva ësht shum e ëmbël ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 50. Ben Jimmy

  Ben Jimmy

  Πριν μήνα

  Jeni shum te mira 💥💥

 51. Ben Jimmy

  Ben Jimmy

  Πριν μήνα

  Je shum e mir adisa na shplodh me keto vidio te bukura na largon stresin sepse ti perciell vetem energji pozitive ❤😙

 52. CLA seferi

  CLA seferi

  Πριν μήνα

  Azize 😂😂bej nje video si i rregullon floket❤💌...uau ai fustani eves sa i shkon

  • Tara Riham

   Tara Riham

   Πριν μήνα

   Edhe une video X floket dua 😁

 53. Ebi Haderi

  Ebi Haderi

  Πριν μήνα

  Je me e mira Adisa...Vdes per videot e tua, dua te te shikoj cdo dite😍😍😍

  • Gatimet e mamit

   Gatimet e mamit

   Πριν μήνα

   Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗.

 54. Nejada Xhaferi

  Nejada Xhaferi

  Πριν μήνα

  Adisa je me e mira ne bot te dua shume

 55. Meri Hoxha

  Meri Hoxha

  Πριν μήνα

  Sa me behet qefi se shkoni shumm mir me even se nuk ka me mir te kehs nje shoqe te mir kur jen larg njerzve bravo ❤❤

 56. Emy Emy

  Emy Emy

  Πριν μήνα

  Ahahaha sa te mira jeni 🥰 pu pu sa kurnaca burrat 😂😂

 57. Ervin Ndoka

  Ervin Ndoka

  Πριν μήνα

  Je GRgonerja me e mire Shqiptare!!!!

 58. e liza

  e liza

  Πριν μήνα

  Ky titulli vetem per te terhequr vemendjen. .ja ke marre doren Adisa 😂😂

  • e liza

   e liza

   Πριν μήνα

   @ADISA GJO ndjese nqs ishte I papershtatshem komenti..ndoshta prisja dicka me shum se esht pak si eveniment, lajm I rendesishem shtatzania per te qene nje titull Patjeter qe po ishalla te shohim lart e me lart

  • ADISA GJO

   ADISA GJO

   Πριν μήνα

   Ky titull ka qene pyetja javes ne Instagram, por Edhe dores do iaaa marrim Se vajtem 1 vit me kete pune 🥳

 59. Aleksa #

  Aleksa #

  Πριν μήνα

  Je një ndër youtuberet më të mira dhe më të bukura❤😘😘😍je një diamant shumë i çmuar për të gjithë të kam shumëëë përzemër të adhurojjj💓💓😙😙😙

 60. Shpetim Xhyra

  Shpetim Xhyra

  Πριν μήνα

  Je me e mira .🌼🌼 Te dua pa fund.❤❤

 61. Diana Helena

  Diana Helena

  Πριν μήνα

  Eva shum goc e mir me duket dhe esht shum e turpshme

 62. Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  Πριν μήνα

  Ju befte mire

 63. ElSa L.

  ElSa L.

  Πριν μήνα

  Siç kishe nje nur te bukur te kjo video-ja😍 Jeni shumee te mira❤❤😘😘

 64. Esi Musliu

  Esi Musliu

  Πριν μήνα

  Ahahahaha ngeli tu ardhe mesazh nga banka Andi 🤣🤣🤣jeni yjeee

 65. amra memedi

  amra memedi

  Πριν μήνα

  na tregoni se cfare moret te aj dyqani madhe

 66. Mina Hoxhaj

  Mina Hoxhaj

  Πριν μήνα

  Sufllaqe te sky në vlore , o Eva cna bere .... Ku ti gjejm ato sufllaqe në Amerike 😭😭😫

  • Eva Meh

   Eva Meh

   Πριν μήνα

   Ahahhaha gjithsesi mbi sufllaqet me piten tradicionale ska 🤤

 67. klea klea

  klea klea

  Πριν μήνα

  adisa a eshte shtazen eva ?

  • Gatimet e mamit

   Gatimet e mamit

   Πριν μήνα

   Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗.

 68. Mubina Jusufi

  Mubina Jusufi

  Πριν μήνα

  Adisa te lutem me kthe pergjigje : ne arabi a ka waikiki ❤🙏

  • Mubina Jusufi

   Mubina Jusufi

   Πριν μήνα

   Te kam durguar ftes ne snapchat

  • Mubina Jusufi

   Mubina Jusufi

   Πριν μήνα

   Ne rregull falemindarit q mu pergjigj ,dhe te lutem ma prano ftesen qe te kam durgurr emri im:mubinajusufi4🙏🙏❤

  • Tara Riham

   Tara Riham

   Πριν μήνα

   Ne Emirate ka,n Oman Se kam idene 😁

 69. Mina Hoxhaj

  Mina Hoxhaj

  Πριν μήνα

  Lol 😂 shume funny ai Uber driver 😂😂

  • Gatimet e mamit

   Gatimet e mamit

   Πριν μήνα

   Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗.

 70. Roala

  Roala

  Πριν μήνα

  "Adisa" "Aziza" "No no Adisa" "Adifa" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 71. Sab Ina

  Sab Ina

  Πριν μήνα

  😍

 72. Marsela Ceka

  Marsela Ceka

  Πριν μήνα

  Jeni shum te mira

 73. Mrg Mdtnm

  Mrg Mdtnm

  Πριν μήνα

  Si mbyllet goja taksistit me keq se ca te shqiperise😂😂😂

 74. Jo Jo

  Jo Jo

  Πριν μήνα

  Me lot me taxistin 🤣🤣🤣🤣

 75. ornela Senja

  ornela Senja

  Πριν μήνα

  Arrita rekord me 5 % bateri kam par gjith videon 😋

 76. xhesi xhesi

  xhesi xhesi

  Πριν μήνα

  Me pelqeu shume vidjoja jote, adisa je shume e mire.😍😊

 77. Grejsi plaku

  Grejsi plaku

  Πριν μήνα

  😇

 78. Paola Ppj

  Paola Ppj

  Πριν μήνα

  Sa t miraa ju puth 🤗🤗😘😘😘

 79. Roxhens durdaj

  Roxhens durdaj

  Πριν μήνα

  👏👏

 80. Luna _

  Luna _

  Πριν μήνα

  HHAHAHHAHA ajo pjesa e emrit tend 😂😂

 81. Nazlije Ajeti

  Nazlije Ajeti

  Πριν μήνα

  My beatiful vloger

 82. Fabia Behaj

  Fabia Behaj

  Πριν μήνα

  Love you adisaaaaa ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😁😍😍

 83. pamela 1143

  pamela 1143

  Πριν μήνα

  I adhuroj floket e Adises♥️🥰

 84. stella Stellla

  stella Stellla

  Πριν μήνα

  Njerez tani e mbapa Adisa quhet "Azize" 😂😂po ku i shkoi mendja te thoshte ashtu ku nderkoh Adisa po ja shpjegonte gati me rokje emrin 😂😂

  • Gatimet e mamit

   Gatimet e mamit

   Πριν μήνα

   Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗.

 85. Wendi Wendi

  Wendi Wendi

  Πριν μήνα

  Love you 💘

 86. stella Stellla

  stella Stellla

  Πριν μήνα

  Ai momenti me taksistin ishte per te qeshur me 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Vjz jeni shum te mira 😍😍😘😘

 87. Mabel Sheen

  Mabel Sheen

  Πριν μήνα

  Interesante

 88. Ersa Ersa

  Ersa Ersa

  Πριν μήνα

  Sa tmira jeni vetem se kur ju shof ju me hahet dicka😂😂me duket si kinema hahaha kshu vazhdoni❤️

  • Gatimet e mamit

   Gatimet e mamit

   Πριν μήνα

   Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗.

 89. manu nu

  manu nu

  Πριν μήνα

  Vdiqa me at taksist 🤣

 90. Morea Hajdari

  Morea Hajdari

  Πριν μήνα

  PSE JE KAQ E BUKUR DHE E LEZETSHME

 91. Dori Z

  Dori Z

  Πριν μήνα

  ATO xhupat I sheshin per njerezit qe do shkojn ne udhetim ne nje shtet tjeter dhe Ka klime tjeter ndoshta 🤷 . Shume video e bukur,si gjithmone 🥰

 92. Eltjona Dushaj

  Eltjona Dushaj

  Πριν μήνα

  Brava Adisa je shum e mir se asht e mundur sa do me Pelqeje te baje nje vidjo ne Meke

 93. rusida bejdaj

  rusida bejdaj

  Πριν μήνα

  Adisa zemer je shumm e mir te dua shummm 💞💋💋💟💟💟💟🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🌍🌍💟💟💕💕💕💞💞💞💞💞💞❤❤❤❤❤😘😘😘

 94. adaa ada

  adaa ada

  Πριν μήνα

  hahahaah na knaqet 🥰🥰🥰 azize 😂😂😂😂 ❤️❤️💋💋

 95. Miss Vanessa

  Miss Vanessa

  Πριν μήνα

  Azizeeee🤣🤣🤣vdica jeni shum te mira❤️

 96. Mirjeta Mala

  Mirjeta Mala

  Πριν μήνα

  Sa te bukura 🌼🌼🌼

 97. Kayla Quinn

  Kayla Quinn

  Πριν μήνα

  adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay adisa pls replay💫💫💫💫💫💫💫💕💕💕💕💕💕🌻🌻🌻🌻🌻

 98. aesthetic girl

  aesthetic girl

  Πριν μήνα

  "Nuk eshte I djegur, eshte I thekur!"🤣🤣 Jeni shum te miraaa!! Ju urojme gjithe te mirat!!❤❤

  • Nails Lixa Idea

   Nails Lixa Idea

   Πριν μήνα

   Mirmbrema 🌻 ma ben 1 subscrabe kanalit tim ndoshta te hyn ne pune ndonje ide per thonjte e tu ne aq pak video sa kam sepse po i punoj te gjitha per te perfunduar komplete te ndryshme thonjsh . Faleminderit nese nuk te bezdis 😄

 99. vitore kola

  vitore kola

  Πριν μήνα

  Adisa o zemer.Shkelqeni bashke me Even.Ajo pjesa ne Taxi ,kam qeshur pa fund nga fytyra jote😅😅😅E shijova pa fund videon.Te dua shume🤗🤗😘😘😘

 100. Kentjana .k

  Kentjana .k

  Πριν μήνα

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ vetem kaq do them...

  • Gatimet e mamit

   Gatimet e mamit

   Πριν μήνα

   @Kentjana .k Ju lutem më bëni subscribe🙏🤗.

  • Kentjana .k

   Kentjana .k

   Πριν μήνα

   @Nails Lixa Idea sa po e bera☺️

  • Nails Lixa Idea

   Nails Lixa Idea

   Πριν μήνα

   Mirmbrema Kentjana ma ben 1 subscrabe kanalit tim ndoshta te hyn ne pune ndonje ide per thonjte e tu ne aq pak video sa kam sepse po i punoj te gjitha per te perfunduar komplete te ndryshme thonjsh . Faleminderit nese nuk te bezdis 😄

Επόμενο